Profilo OB36P2B80L Tüplü (LPG) Emaye Ankastre Ocak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Otomatik Ateşleme Özelliği ile İlgi Odağı

Modelin kenarında yer alan düğmeler sayesinde ocağın otomatik olarak ateşlenmesi sağlanır. Böylelikle çakmak veya kibrit gibi araçlara ihtiyaç kalmaz.

Son Derece Güvenli

Çocuk kilidi ve otomatik gaz kesme sistemi ile kullanıcıların dikkatini çeken ürün, son derece güvenli bir yapıya sahiptir. Ayrıca üründe gaz emniyeti de bulunur

Gazlı Kullanım

Model, tüp veya doğalgaz ile kullanılabilen bir ürün olarak öne çıkar. Ayrıca ocağın ateşleme mekanizması ise elektriklidir. Ürünün elektrik kablosu uzunluğu ise 100 cm olarak bilinir.

Dört Gözlü Ocak

Cihazda bulunan 1 adet kuvvetli, 2 adet normal ve 1 adet ekonomik ocak sayesinde pişirme işlemi oldukça etkili ve ekonomik bir şekilde yapılabilir.

Farklı Kapasitelere Sahip Ocaklar

Set üstü ocak modelinde yer alan kuvvetli göz, 3 kW’a kadar gaz kapasitesine sahiptir. Öte yandan normal gözlerde ise bu kapasite 1,7 kW’dır. Ekonomik gözün kapasitesi ise maksimum 1 kW olarak bilinir.

Emaye Malzeme ile Uzun Süreli Kullanım

Ocağın dış yüzeyinde emaye malzeme tercih edilir. Bu sayede çizilme ve benzeri durumlardan etkilenmeyen ürün, uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OB36P2B80L TÜPLÜ
Üretim Yeri
Türkiye
Ocak Yüzeyi
EMAYE
Yakıt Tipi
LPG
Elektrikli Ocak Gözü
YOK
Gazlı Ocak Gözü
4
Gaz Emniyeti
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok