Esty SS20003B01 Sıcak Soğuk Ilık Gizli Damacanalı Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üç Farklı Sıcaklık Seçeneği

Soğuk, sıcak ve ılık olmak üzere üç farklı sıcaklık seçeneği bulunduran bu ürün, üç musluğa sahiptir. Seçtiğiniz sıcaklıktaki suya anında erişebilir, sıcak su seçeneği sayesinde çay ve kahve gibi sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Olanağı

Tasarımında sıcak su emniyeti bulunduran Esty su sebili, kullanmadığınız zamanda sıcak suyu keserek çocukların erişimini engeller. Yanma gibi olası kazaların önüne geçen bu emniyet sistemi güvenli bir kullanım imkânı sağlar.

Ankastre Tuş Yapısı

Ürünün üst kısmında bulunan tuş sisteminden dilediğiniz sıcaklıktaki suyu kolayca seçebilir, pratik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ankastre tuş yapısı, bozulma gibi problemlerin önüne geçerek ürünün kullanım süresini uzatır.

Yüksek Tank Kapasitesi

Sıcak su için günlük 1 litre, soğuk su için ise 3 litrenin üzerinde kapasiteye sahip olan bu ürün sayesinde gün içerisinde her an sıcak ve soğuk su temin edebilirsiniz. Su tankının yüksek bir kapasiteye sahip olması suyun soğuma ve ısınmasını bekleme problemini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılar.

Yenilikçi ve Zarif Tasarım

Esty su sebili yenilikçi ve sade tasarımı ile bulunduğu ortama modern bir hava kazandırır. Ürünün siyah rengi ise eşyalarınıza uyum sağlar ve şık bir görüntü oluşturur.

Çelik Su Tankı Avantajı

Birinci sınıf paslanmaz çelikten üretilen su tankı, sebili uzun ömürlü kılarak ekonomik anlamda tasarruf etmenize yardımcı olur. Tankın paslanmaz materyalden üretilmiş olması zamanla oluşabilecek paslanmadan kaynaklı koku ve tat değişiminin de önüne geçer.

Gizli Damacana Bölmesi

Ürünün damacana için gizli bir bölmeye sahip olması görüntü kirliliğinin önüne geçer ve damacanaya erişim kolaylığı sağlar. Bu özellik sayesinde damacanayı zahmetsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Kompresör

Sebilin kompresörü basınç seviyesini ideal bir şekilde ayarlayarak rahat ve pratik bir kullanım imkânı oluşturur. Su akışını hızlandıran bu kompresör şişe ve termosları kolayca doldurmanıza olanak verir.

Teknik Özellikler

  • Sebil Türü: Alttan Damacanalı
  • Soğuk Su Kapasitesi: 3.3 Lt
  • Sıcak Su Kapasitesi: 1.1 Lt
  • Su Tankı: Paslanmaz Çelik
  • Renk: Siyah
  • Yükseklik: 94 cm
  • Derinlik: 32 cm

Teknik Özellikler

Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
SS20003B01 SU SEBİLİ
Marka
ESTY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok