Logitech H390 USB Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


USB Bilgisayar Kulaklığı

Sesli aramalar, Skype, web seminerleri ve daha fazlası için mükemmel kurumsal kulaklık 7,64 ft (233cm) uzunluğundaki kablo uzun görüşmelerde ayağa kalkmanız ve esnemeniz için size ideal özgürlüğü sağlar.

Dijital Stereo Ses

Lazer ayarlı sürücüler müzik, oyun ve aramalar için gelişmiş dijital ses sağlar. Bu tak ve çalıştır USB kulaklık, yazılım yüklemeye gerek kalmadan herhangi bir PC ve Mac bilgisayarda USB-A bağlantı noktası veya adaptör ile kullanılabilir.

Gürültü Engelleyen Mikrofon

İstenmeyen arka plan gürültüsünü en aza indirerek net görüşmelere imkân tanır. Sağlam, sol tarafta yer alan mikrofonun konumu sesin daha iyi yakalanması amacıyla değiştirilebilir. Mikrofon kolu, kullanmadığınız zamanlarda önünüzü kapatmaması için hareket ettirilebilir.

Kablo Üzeri Denetimler

Kulaklık kablosundaki basit kablo üzeri denetimler sayesinde kesinti olmaksızın sesi ayarlayabilir veya aramaların sesini kapatabilirsiniz.
Basit tak ve çalıştır USB-A bağlantısı ve gürültüyü engelleyen mikrofon ile net İnternet aramaları yapın. Kablo üzeri denetimler sayesinde aramalarınızı bölmeden sesi ayarlayabilir veya kapatabilirsiniz. Lazer ayarlı sürücüler, en sevdiğiniz müzik ve oyunlarda gelişmiş dijital ses sağlar.

Süngerli Başlık ve Kulaklık Dolgusu

Ayarlanabilir kulak başlıkları, saatlerce süren konfor için suni deri ile kaplıdır. Temizlemesi de kolaydır.


USB – A Bağlantısı

USB kablo sayesinde kolaylıkla takıp çalıştırabilirsiniz. Sadece USB-A bağlayıcıyı bilgisayarınıza takın ve konuşmaya, müzik dinlemeye veya oyun oynamaya başlayın.

Özellikler

 • Yükseklik x Genişlik x Derinlik : 200 mm x 245 mm x 72 mm
 • Ağırlık: 0,197 Kg
 • Giriş Empedansı: 32 Ohm
 • Hassasiyet (kulaklık): 94 dBV/Pa +/- 3 dB
 • Hassasiyet (mikrofon): -17 dBV/Pa +/- 4 dB
 • Frekans yanıtı (Kulaklık): 20 Hz–20 kHz
 • Frekans yanıtı (Mikrofon): 100 Hz–10 kHz
 • Kablo uzunluğu: 2,33m
 • Bağlantılar: USB-A uyumlu (1.1, 2.0, 3.0)
 • Hemen hemen tüm platformlar ve işletim sistemleri genelinde yaygın arama uygulamalarıyla çalışır.
 • Windows® veya macOS
 • Chrome OS™
 • USB bağlantı noktası (A tipi bağlantı noktası veya adaptör)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.