Skullcandy Cassette S5CSW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Klasik ve Şık Görünüm

80’lerin ve 90’ların stilini yansıtan bir görünüme sahip olan Skullcandy Cassette S5CSW Bluetooth kulaklık, tarzınızla dikkat çekmek için iyi bir seçimdir.

Konforlu Kullanım Olanağı Sunan Detaylar

Üründe kullanılan peluş pedler, dönebilen yapıları sayesinde farklı kulak tiplerine rahatlıkla uyum sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile yumuşak dokulu pedler sayesinde ağrı ya da acı hissi oluşmaz.

Kesintisiz Performans Olanağı Sunan Pil

22 saatlik pil ömrü sayesinde istediğiniz kadar uzun süre müziğin ritmine kendinizi bırakabilirsiniz. Seyahatlerinizde, ofiste kısacası her nerede olursanız olun, Skullcandy Cassette S5CSW Bluetooth kulaklık ile sevdiğiniz şarkılar hep yanınızdadır.

Farklı Fonksiyonları Kontrol Edebilme

Kulaklığınızla yapabilecekleriniz sadece müzik dinlemekle sınırlı değil! Bu son derece kaliteli ürünü, mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kulaklığınız ile çağrılarınızı yönetebilir ve ses kontrolü sağlayabilirsiniz.

Hızlı Şarj İmkanı

Hızlı şarj imkânı sunan Skullcandy Cassette S5CSW Bluetooth kulaklık ile müzik keyfiniz hiçbir zaman yarıda kalmaz. 10 dakikalık bir şarj ile 3 saat kullanım olanağı elde edebilirsiniz.

Katlanabilir Tasarım ile Kolay Taşıma

Kulaklığınız, gittiğiniz her yere götürebilmeniz için katlanabilir tasarıma sahip olarak üretilmiştir. Bu sayede çantanızda herhangi bir hasar almadan güvenli şekilde taşınabilir.

Kablosuz Teknoloji ile Sınırsız Özgürlük

Ürün çıkarılabilir AUX kablosuna sahiptir. Böylece hem kablolu hem de kablosuz şekilde kullanılabilir.

Dayanıklı Yapısı ile Uzun Süreli Kullanım

Son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu kulaklığı, uzun yıllar herhangi bir arıza problemi yaşamadan kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Skullcandy
  • Model: Cassette
  • Model Numarası: S5CSW
  • Bağlantı Şekli: Bluetooth
  • Kullanım Şekli: Kulak üstü kulaklık
  • Pil ömrü: 22 Saat
  • Şarj Süresi: 10 dakikada 3 saat
  • AUX Kablosu: Var(Çıkarılabilir)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.