Skullcandy Crusher ANC S6CPW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Skullcandy Crusher ANC S6CPW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Güçlü Bass ve Yüksek Ses Kalitesi

Scullcandy Crusher ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, “Sensory Bass”, kişisel ses ve aktif gürültü önleme özelliği sayesinde, daha kaliteli ve derin bir ses deneyimi sunar.

Daha Net Ses, Daha Az Gürültü

Çevrenizdeki sesler ne kadar gürültülü olursa olsun, Scullcandy Crusher Anc kulaklığın aktif gürültü önleme özelliği, sesi kristal netliğinde duyabilmeniz için dış gürültüyü ortadan kaldırır.

Tamamen Yeni Bir Müzik Deneyimi

Duyusal bas özelliği sayesinde, müziği sadece duymazsınız, hissedersiniz. Bu özelliği kolayca kendinize göre ayarlayarak eşsiz müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Zaman Çevrim içi Kalın

Kablosuz Bluetooth teknolojisiyle en iyi ses deneyimini sunan kulaklık, size her yerde kullanım kolaylığı sağlar. Kablo kısıtlaması olmadan evde, ulaşım araçlarında, yolda kesintisiz müzik deneyimiyle her zaman çevrim içi kalabilirsiniz.

Uzun Süren Pil Ömrü

24 saate kadar süren pil ömrü ve hızlı şarj desteği sayesinde kesintisiz ses performansı sergiler. 10 dakikalık hızlı şarj desteği sayesinde, 4 saate varan müzik dinleme süresine ulaşır.

Kişisel İşitmenize Göre Ses Ayarlama Özelliği

Scullcandy uygulamasını indirerek gerçek zamanlı bir ses testi yapabilir, işitme duyunuza göre kişisel ses profili oluşturabilirsiniz. Böylelikle müzikte hiç duymadığınız sesleri ve katmanları duyarsınız.

Yüksek Kullanıcı Deneyimi

Scullcandy Crusher Anc kulaklık, kusursuz şekilde derin bir ses deneyimi sunarken, ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır.

Scullcandy Crusher Anc kulaklık, kusursuz şekilde derin bir ses deneyimi sunarken, ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır.

Scullcandy Crusher ANC kulaklık, dayanıklı seyahat çantası ve katlanabilir özelliği sayesinde kullanıcılarından tam puan alır. Sadece 308 gram ağırlığındaki model, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Scullcandy
  • Model: Crusher ANC S6CPW
  • Bağlantı Türü: Kablosuz
  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Aktif Gürültü Önleme: Var
  • Şarj tipi: USB
  • Gelen Arama ve Müzik Kontrol: Var
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Uyumluluk: Android ve iOS
  • Frekans Aralığı: 20 Hz-20 KHz 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CRUSHER ANC BLUETOOTH KULAKLIK S6CPW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok