Skullcandy Hesh Evo S6HVW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kablosuz Teknolojisi

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle kablosuz bağlantı olanağı tanıyan Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, bu özelliğiyle kablo kalabalığına son vererek rahat bir kullanım sunar. Her türlü cihaz ile muhteşem bir şekilde uyum sağlar ve nerede olursanız olun sınırsız teknolojiyi ayağınıza getirir.

36 Saate Kadar Pil Ömrü

Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, uzun ömürlü pil kapasitesiyle üstün bir kullanım deneyimi vadeder. 36 saat pil ömrü ile kesintisiz eğlencenin kapılarını açar. Böylece evde, iş yerinde, dışarıda kısacası her yerde oyun oynamanın, müzik dinlemenin ve film izlemenin keyfini sizinle buluşturur.

Hızlı Şarj Özelliği ve Yüksek Empedans

Hızlı şarj özelliğiyle dikkat çeken Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulaklığı sadece 10 dakika şarj ederek 3 saate kadar kullanabilirsiniz. Böylece en kısa sürede çözüm sunarak ihtiyacınıza anında cevap verir.

Gürültü İzolasyon Uyum ve Rafine Akustik

Gürültü izolasyon teknolojisiyle dışarıdan gelen sesleri en aza indirir. Böylece dikkat dağınıklığının önüne geçerek konsantrasyonun bozulmasını engeller. Rafine Akustik özelliğiyle de sesi dağıtarak çalışma ortamında ve eğlence amaçlı kullanımlarda sizi muhteşem bir deneyimle baş başa bırakır.

Katlanabilir Özelliğiyle Ergonomik Kullanım

Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, hem normal şekilde hem de düz biçimde katlanarak ergonomik bir kullanım sunar. Taşıma çantası sayesinde taşıma kolaylığını da beraberinde getirir.

Stereo Ses Kalitesi

Skullcandy Hesh Evo, işitme duyusunun doğasına uygun stereo hoparlörleriyle muhteşem bir ses kalitesine ulaşır. Stereo özelliğiyle, sesi simetrik dağıtarak kulak sağlığını korurken, üstün bir performans sunar. 91.3 dB ses basıncıyla hem güçlü hem de dengeli bir ses performansını sizinle buluşturur.

Çağrı, İzleme ve Ses Kontrolü

Skullcandy Hesh Evo gelen çağrıları yönetme, izleme ve ses kontrolünü sizin ellerinize bırakarak konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bu durumlarda cihazınıza dokunmadan kulaklığın üzerinden tüm bu işlemleri yönetebilir ve konforun keyfini yaşayabilirsiniz.

Şık Tasarım

Teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, şık tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Modern çizgisiyle göz kamaştıran bir noktaya ulaşan Skullcandy Hesh Evo, 213 gram ağırlığındaki hafif yapısıyla varlığını hissettirmez.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Türü: Bluetooth 5.0
  • Empedans: 32 Ohm
  • Ses Basınç Seviyesi: 91.3 dB
  • Frekans Yanıtı: 20Hz-20Khz
  • Ağırlık: 213 gr
  • Pil Ömrü: 36 Saat

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.