Skullcandy Hesh Evo S6HVW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Skullcandy Hesh Evo S6HVW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Kablosuz Teknolojisi

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle kablosuz bağlantı olanağı tanıyan Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, bu özelliğiyle kablo kalabalığına son vererek rahat bir kullanım sunar. Her türlü cihaz ile muhteşem bir şekilde uyum sağlar ve nerede olursanız olun sınırsız teknolojiyi ayağınıza getirir.

36 Saate Kadar Pil Ömrü

Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, uzun ömürlü pil kapasitesiyle üstün bir kullanım deneyimi vadeder. 36 saat pil ömrü ile kesintisiz eğlencenin kapılarını açar. Böylece evde, iş yerinde, dışarıda kısacası her yerde oyun oynamanın, müzik dinlemenin ve film izlemenin keyfini sizinle buluşturur.

Hızlı Şarj Özelliği ve Yüksek Empedans

Hızlı şarj özelliğiyle dikkat çeken Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulaklığı sadece 10 dakika şarj ederek 3 saate kadar kullanabilirsiniz. Böylece en kısa sürede çözüm sunarak ihtiyacınıza anında cevap verir.

Gürültü İzolasyon Uyum ve Rafine Akustik

Gürültü izolasyon teknolojisiyle dışarıdan gelen sesleri en aza indirir. Böylece dikkat dağınıklığının önüne geçerek konsantrasyonun bozulmasını engeller. Rafine Akustik özelliğiyle de sesi dağıtarak çalışma ortamında ve eğlence amaçlı kullanımlarda sizi muhteşem bir deneyimle baş başa bırakır.

Katlanabilir Özelliğiyle Ergonomik Kullanım

Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, hem normal şekilde hem de düz biçimde katlanarak ergonomik bir kullanım sunar. Taşıma çantası sayesinde taşıma kolaylığını da beraberinde getirir.

Stereo Ses Kalitesi

Skullcandy Hesh Evo, işitme duyusunun doğasına uygun stereo hoparlörleriyle muhteşem bir ses kalitesine ulaşır. Stereo özelliğiyle, sesi simetrik dağıtarak kulak sağlığını korurken, üstün bir performans sunar. 91.3 dB ses basıncıyla hem güçlü hem de dengeli bir ses performansını sizinle buluşturur.

Çağrı, İzleme ve Ses Kontrolü

Skullcandy Hesh Evo gelen çağrıları yönetme, izleme ve ses kontrolünü sizin ellerinize bırakarak konforlu bir kullanım imkanı sunar. Bu durumlarda cihazınıza dokunmadan kulaklığın üzerinden tüm bu işlemleri yönetebilir ve konforun keyfini yaşayabilirsiniz.

Şık Tasarım

Teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan Skullcandy Hesh Evo kablosuz kulak üstü kulaklık, şık tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Modern çizgisiyle göz kamaştıran bir noktaya ulaşan Skullcandy Hesh Evo, 213 gram ağırlığındaki hafif yapısıyla varlığını hissettirmez.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Türü: Bluetooth 5.0
  • Empedans: 32 Ohm
  • Ses Basınç Seviyesi: 91.3 dB
  • Frekans Yanıtı: 20Hz-20Khz
  • Ağırlık: 213 gr
  • Pil Ömrü: 36 Saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SKULLCANDY HESH EVO KULAKLIK S6HVW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Mikrofon
VAR
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok