Huawei 5V 2A Type-C Micro USB Dönüştürücü Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Minimal ve Şık Tasarım

Yüksek kaliteli PC + PBT, malzemelerinden dayanıklı olacak şekilde yapılan dönüştürücü, parlak beyaz rengi ile oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Kirlenmeyen dış yüzeyi bu adaptörü günlük kullanım için uygun kılar. Bu sayede uyumlu cihazlarınızın konnektörlerini dönüştürerek yeni teknolojilerden yararlanmaya devam edebilirsiniz

Yüksek Aktarım Hızı

Type-C USB cihazınız için veri aktarımı veya şarj ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan konnektör dönüştürücü, micro USB kablolarınızı dönüştürerek Type-C cihazların tüm özelliklerinden yararlanmamızı sağlar.

Uyumlu Cihaz ve Modeller

Huawei Mate 9 serisi, Xiaomi Mi tabletler, Apple New MacBook 12 inç ve Type-C USB bağlantı noktasına sahip diğer cihazlarla uyumludur. Sadece 8 gram ağırlığa sahip olan konnektör dönüştürücü, kompakt, taşınabilir, temizlenmesi kolay ve taşımaya uygundur. Cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz aksesuarı ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz.

OTG İşlevi Desteği

Orijinal Type-C konnektörlü cihaz ve kablolarda bulunan OTG işlevi için bu özelliğe sahip bir ara kabloya ihtiyaç vardır. Ancak bu işlev olmadan mikro USB’ye sahip cihazları Type-C’ye çevirerek kullanmanız mümkündür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HW04071259
Üretim Yeri
ÇİN
Giriş Soket Tipi
USB TYPE C
Çıkış Tipi 1
USB MICRO
Kablo Materyali
PLASTİK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HUAWEI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok