Marshall Stockwell II Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Marshall Stockwell II Bluetooth Hoparlör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Güçlü Ses, Şık Tasarım

Marshall Stockwell II Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, tasarımı ve boyutları ile taşıması son derece kolay olan güçlü bir ses deneyimi yaşatır. Sadece 1.4 kg ağırlığındaki Stockwell II, Blumlein Stereo Sound konstrüksiyonunu kullanmaktadır. Bu sayede kapalı veya açık mekanlarda sizi sesine doğru çekecek çok yönlü bir deneyim sunar. Gitardan ilham alan taşıma kayışı ile yanınızda taşımayı kolaylaştırır.

Uzun Pil Ömrü

Marshall Stockwell II Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, tek bir şarjla 20+ saat çalma süresi sunar ve hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. 20 dakikalık şarj ile 6 saat çalma süresi sağlarken, 5 saat içinde tam olarak şarj edilmiş bir bataryaya ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü Ses Deneyimi

Stockwell II, True Stereophonic özelliği ile benzersiz bir çok yönlü ses deneyimi sağlarken, Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde hoparlörden 30 metre uzağa kadar herhangi bir Bluetooth cihazıyla bağlayıp, eşsiz müziğin keyfine varabilirsiniz.

IPX4 Sertifikası ile Suya Dayanıklı

Marshall Stockwell II Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahiptir. Bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Stockwell II, silikon dış yüzey, çelik metal ızgara ve IPX4 suya dayanıklılık özelliği ile üstün sağlamlık ve dayanıklılık sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
STOCKWELL II BLUETOOTH HOPARLÖR
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
2X45 MM
Çıkış Gücü
20 W
Şarj Süresi
2,5 SAAT
Çalma Süresi
20 SAAT
Bluetooth Versiyon
V5.0
Şarj Girişi
USB-C
Ağırlık (gr)
1,38 KG
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MARSHALL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok