Belkin High Speed HDMI 2.0 Kablo 3 M/10 FEET (4K, ULTRA HD, 3D)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

High Speed HDMI Kablo

En yüksek çözünürlükleri ve yenileme hızlarını destekleyen Belkin'in ultra yüksek hızlı HDMI kablosu, Dolby Vision ile uyumluluk ve sürükleyici görüntüleme deneyimi sunar. 

HDR Desteği ile Zengin Görüntü

Gelişmiş yüksek dinamik aralık teknolojisi (HDR teknolojisi) benzersiz parlaklık, kontrast ve renkler elde etmenize izin verir. HDMI kablosu tam da ihtiyacınız olan şeydir ve herhangi bir HDMI cihazıyla uyumludur. 

Dolby Vision ile Tam Uyum

Dolby Vision'ın görüntü optimizasyonu ve aslına uygunluğu, cihazlar ile TV'niz arasında kesintisiz akış sağlayan son derece güvenilir bir bağlantı gerektirir. Belkin high speed HDMI kablo, yüksek yenileme hızını destekleyerek ve hareket bulanıklığını önler ve tüm gereksinimleri karşılar.

İdeal Uzunluk ile Zahmetsiz Kullanım

HDMI kablo 3 metre uzunluğa sahiptir ve dizüstü bilgisayarınızı veya akış cihazınızı ultra HD TV'nize bağlamak için idealdir. Görüntüleme cihazlarını ekranlara bağlarken görüntü kalitesini koruyan HDMI, cihazlar arasında kusursuz akış için güvenilir yüksek hızlı bağlantı sağlar. Bu kararlı bağlantı sayesinde TV ve görüntü sağlayan cihazın sahip olduğu maksimum netliğe ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HIGH-SPEED HDMI 2.0 CABLE - 3 M/10 FEET
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
3 M
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BELKİN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok