Erufas Kablolu Türkçe Q Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hafif ve Modern Tasarım

Erufas kablolu Türkçe Q klavye, modern tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakır. Şık görünümünün yanında, hafif yapısı ile üstün bir konfor vadeder.   

Tak ve Çalıştır Özelliği ile Kolay Kullanım

Tak ve çalıştır özelliğine sahip Erufas klavye, size kolay bir kullanım imkanı tanır. Klavyeyi bilgisayarınızın USB girişine takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Kullanım Sağlayan Q Tuş Dizilimi

Q klavye tuş dizilimiyle tasarlanan Erufas kablolu klavye, Türkçe dil yazımına en iyi şekilde uyum sağlar. Klavyenin üzerinde yer alan harf kombinasyonları sayesinde klavyeyi hızlı bir şekilde kullanarak çalışmalarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İç Bükey Tuş Dizaynı

İç bükey tuş tasarımı sayesinde hızlı sıçramalar yaparak etkileyici bir performans sergiler. Buzlu ve kaymaz yapısı ile ellerinizi rahat bir şekilde kullanmanızı destekler. Bu özellikleri sayesinde oyun oynama ve çalışmalarınız sırasında size yardımcı olur.

Kolay Temizlenebilir Tuş Takımı

Erufas kablolu Türkçe Q klavyenin üzerinde bulunan tuşların dizilimi ve formu, zahmetsiz bir temizlik imkanı yaratır. Böylece klavyenizi dilediğiniz zaman kolayca temizleyerek yıpranmasını engelleyebilirsiniz.

Ev, Ofis ve Dizüstü Bilgisayarlar ile Muhteşem Uyum

Özel olarak tasarlanan Erufas kablolu klavye ev, ofis ve dizüstü bilgisayarlarınız ile uyumlu bir şekilde çalışır. Klavyeyi bilgisayarınıza takıp; oyun oynamak, ödevlerinizi yapmak, yazı yapmak gibi tüm işleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Suya Sıçramalarına Karşı Korunaklı

Erufas kablolu Türkçe Q klavye, sıvı ve su sıçramalarına karşı korunaklı yapısıyla dikkat çeker. Bu özelliği ile bilgisayarınızı koruma altına alarak güven hissi yaratır.

Dayanıklı Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım Ömrü

Yüksek kaliteli ABS malzemeden üretilen Erufas kablolu Türkçe Q klavye, dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun süreli kullanıcı deneyimi vadeder.

Teknik Özellikleri

  • Öge Adı: K-818 USB Kablolu Klavye
  • Malzemesi: ABS
  • Anahtar Sayısı: 104 Tuş
  • Arayüz İletimi: USB 2.0
  • Bağlantı Yöntemi: Tak ve Çalıştır Kablo
  • Boyutu: 44cm x 13.8cm x 2.5cm
  • Uyumluluk: Windows 2000 / XP / Vista / 7/ 8/ 10Mac OS X (10) Sonrası
  • Suya Karşı Direnç: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.