HP Pavilion Kablosuz Klavye Mouse 800 Set 4CF00AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablosuz Tasarımın Keyfini Çıkarın

Hp kablo dağınıklığı olmadan oyun oynamanızı ve iş yapmanızı sağlıyor. Mükemmel tasarımı bütün beğenileri üzerine topluyor .Aygıtlarına sorunsuz bir şekilde bağlanmak mümkün oluyor .Göz alıcı inceliği ve sade görünümü ile bütün mekanlara yakışan set , mekana şıklık katıyor .

Etkileyici Klavye Verimliliği

Tam boyutlu ok tuşları, sayısal tuş takımı ile kablosuz klavye sorunsuz bir kullanım sunmakla kalmıyor aynı zamanda kullanıcılarına verimlilik sunuyor. Üretkenliğiniz bu klavye ile artacak . Farklı görevler arasında tuşlar yardımıyla rahatlıkla geçiş yapabileceksiniz .

Yüksek Düzeyde Tepkili Fare

Fare hareketinizde anında tepki vererek zamandan kazanmanızı sağlar. Hızlı yanıt verme sistemi hareketinize paralel olarak tepki sunar. İşlerinizi yaparken ya da oyun oynarken bekleme derdiniz olmaz.

Sessiz Çalışma İçin Optimize Edildi

Klavyenin tuş takımı özel dokunsal hissiyata sahiptir. Ayrıca tuşa basıldığı zaman yumuşak sokusu sayesinde ses çıkarmaz . Sessiz yazma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mükemmel Ürün Boyutları

Klavye boyutları ergonomik tasarlanmıştır . 1,87 cm x 11 cm x 41 cm ölçüleriyle klavye bütün mekanlarda tercih edilebilir. Yerden tasarruf etmeniz kolaydır .

Yüksek Doğruluk Oranı

Caps Locks tuşu açık olduğu zaman LED gösterge yanar en yüksek verimlilikte çalışmanız mümkün olur. Hp tasarımı kullanıcıların rahatlığı için yapılmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP PAVİLİON TR 4CF00AA KABLOSUZ KLAVYE MOUSE 800 SET
Üretim Yeri
Çin
Klavye Tuş Dizilimi
Q KLAVYE
Bağlantı Tipi
KABLOSUZ
Klavye Aydınlatması
VAR
Bilek Desteği
VAR
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok