Lenovo Lecoo KW202 Kablosuz Türkçe Q Klavye ve Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablosuz Özgür Kullanım

Lecoo KW202 Kablosuz Klavye + Mouse Set; Mükemmel incelikte şık bir tasarıma sahip Wireless özelliği ile rahatlıkla dilediğiniz gibi bir kullanım sağlayabilir günlük kullanımınızda özgür bir kablosuz Klavye Mouse seti sizleri bekliyor

Kompakt Tasarım

Lenovo Lecoo KW202 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set, sade ve şık tasarıma sahiptir. Tamamen kablosuz ve kurulumunuz ile bağlantıya hazır olan KW202, çalışmayı basit ve kolay hâle getiren tak çalıştır özellikli bir klavye mouse setidir bu sayede herhangi sürücü kurmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Klavye tuşları yuvarlak oyuklara sahiptir. Tuşları sessiz yapıda olduğundan dolayı günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz. KW202 Kavrama ve kullanım kolaylığı sağlarken mouse üzerindeki eşsiz doku kolay kullanım deneyimi için geliştirilmiştir. Her iki elle de tutulabilen tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış olan mouse ergonomik yapısı sayesinde uzun süren işlerinizde en iyi yardımcınız haline gelir. Evde veya iş yerinde çalışma masanız için güvenilir ve dayanıklı bir iş ortağıdır. Ayrıca klavye üzerinde pil uyarı ışığı bulunmaktadır.

Hafif ve İnce Tasarım

Yaşam hayatınızı uyum sağlayabilecek kadar hafif ve kullanışlı Lecoo KW202 günlük ve iş kullanımlarında sizlerle. Hoş dokunsal hissiyatı ile yanıtlarınızı artık daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Tam boyutlu yuvarlak tuşları sayesinde artık eliniz ile yön vermek daha kolay.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo KW202 Kablosuz Türkçe Q Klavye & Mouse Set 
1x Kullanım Kılavuzu

Harika İkili

Yaşam hayatınızı uyum sağlayabilecek kadar hafif ve kullanışlı Lecoo KW202 günlük ve iş kullanımlarında sizlerle. Hoş dokunsal hissiyatı ile yanıtlarınızı artık daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Klavyesi, tam boyutlu yuvarlak tuşları sayesinde artık eliniz ile yön vermek daha kolay. Ele uygun yapısı ile günlük kullanımlarda size uyum sağlayabilecek hafif Mouse tasarımı sizleri bekliyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO KW202 KABLOSUZ TÜRKÇE Q KLAVYE VE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOSUZ
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok