Logitech K120 Kablolu Klavye (F Tuş Dizimi)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir ve Basit Klavye Tasarımı

Tüm işlerinizi ergonomik, basit ve konforlu biçimde yapabilmeniz için tasarlanan Logitech K120, entegre sayısal tuş takımıyla veri girişi hesaplama, yazı yazma ve gezinti deneyimini üst seviyeye çıkarır. Hassas ve sessiz kullanım avantajına sahip olan ürün, yüksek performansıyla işlerinizi kolaylaştırır.


Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Logitech K120 kavisli boşluk çubuğu ve okunması kolay tuşlarıyla rahat kullanıcı deneyimini destekler. Modelin tasarımı bileğinizi yormayacak şekilde geliştirilir.

Pratik Kullanım Avantajı

F tuş dizilimine sahip olan klavyenin kullanımı çok pratiktir. Kutudan çıkardığınız anda kullanıma hazır olan ürün için ekstra bir kurulum dosyası indirmenize gerek yoktur, klavyeyi bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir.

Uzun Ömürlü Performans

Model sıvı dökülmelerine karşı tam korumaya sahiptir. Ürünün dayanıklı tuşları ve yüksekliğinin ayarlanmasına imkân tanıyan eğimli ayakları, son derece yüksek kaliteye sahip dayanıklı materyallerden tasarlanır.

Yazmayı Sevenlere Özel Klavye

K120 klavye derin profilli tuşlarıyla yazı deneyiminizi üst seviyeye çıkarır. Yaylı ve duyarlı geri dönüş özelliğine sahip tuşlar, alışkın olduğunuz yazma hissini yeniden yaşamanızı mümkün kılar.

Çevre Dostu Tasarım

Klavyenin plastik parçaları geri dönüştürülmüş plastikten üretilir. Karbon ayak izini azaltmak hedefiyle tercih edilen geri dönüştürülmüş plastikler güvenli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

F Klavye Avantajı

Türkçe için tasarlanan F klavyenin yerleşim düzeni, Türkçe dil yapısına uygun kelimeleri daha kolay yazmak için idealdir. Klavye Türkçe metinleri daha hızlı ve verimli yazmanıza imkân tanır.

Logitech Güvencesi

Üretiminde Logitech markasının klavye kategorisinde dünya liderleri arasında yer almasına katkıda bulunan yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarının tamamından faydalanılır.

Teknik Özellikler

 • Model: Logitech K120 kablolu klavye
 • Boyut: 255 x 450 x 23,5 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 550 g
 • Tuş dizilimi: F TR
 • Sistem gereksinimleri: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Linux kernel 2,6+
 • Klavye bağlantısı: USB
 • Sayısal tuş takımı: Var
 • Caps Lock gösterge ışığı: Var
 • Sıvı dökülmelerine dayanıklılık: Var
 • Num Lock gösterge ışığı: Var
 • Renk: Siyah

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.