Philips SPT6254-62 Kablolu Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Philips Kablolu Klavye Mouse Set

Tam Kontrol Sağlar
Klavye & Mouse Setleri bilgisayarınız üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Bu kontrol sırasında rahatlığınızda da bir şey kaybetmezsiniz. Kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek özenle tasarlanmıştır. Bu set ile konforlu deneyim yaşarsınız.

Optik ve Kullanışlı Fare
Sette bulunan fare optik sensörlüdür. Elinizi kavrayan ve ergonomik yapısı ile uzun süren kullanımlarda bile sizi yormaz. 1000 DPI hızı ile her cihazla hassas şekilde kontrol yapmanızı sağlar. Sağ ve sol el kullanımı için uygundur.

Q Klavye Kullanımı
Q klavye üzerinde 104 tuş vardır. Uygun boyutları ve tuş mesafeleri ile evde ya da ofiste verimli şekilde kullanmanız sağlanır. Plastik malzemeden üretilen klavyeyi konforlu bir ürün arayanlar tercih edebilir.

 Tak ve Çalıştır
Bu set içinde klavye ve fare yer alır. İkisinin de kablolu bağlantısı vardır. Sadece cihazınıza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tak ve çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz.

Set Avantajı
Q klavye ve fare arayanlar için uygun bir settir. Kullanıcıların günlük kullanım için aradıkları verimli ve konforlu tasarım bu setteki cihazlarda bulunur. Her iki cihazın da bağlantısı USB kabloyla yapılabilir. Çeşitli işletim sistemlerine uyumludurlar.

Philips Marka Kalitesi
Teknolojik alanda sıklıkla tercih edilen markalardan biri Philips’tir. Onun kaliteli ve dayanıklı tasarımlarına güvenerek bu seti satın alabilirsiniz. Kullanıcı verimliliğini ve konforunu düşünen markanın cihazlarıyla rahat edersiniz.

Özellikler

Bağlantı: Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.