Casper Excalibur 16 inç Laptop ve Gaming Sırt Çantası CAN.16.0-EX-G Siyah Renk, Gri Logo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stilinize Eşlik Eden Trend Görünüm

CAN 16.0-EX-G oyuncu bilgisayarı çantası, sade ve trend detayları ile tarzınızı yansıtmanızı kolaylaştırıyor. İşlevselliğinin yanı sıra stilinizin de önemli bir parçası haline geliyor. İtalyan stiline sahip ilk oyuncu çantası olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Yüksek Uyumluluk

Oyuncu çantası, 16 inç boyutundaki bilgisayarlara kadar taşıyabilme avantajıyla geniş bir kullanım olanağı sunuyor. Yüksek iç hacmi sayesinde sınırların önüne geçiyor ve çok yönlü bir kullanım imkanı tanıyor.

Portatif Ebatlar

16.0-EX-G oyuncu çantası, 47 x 31 x 16 cm ebatları ile fazla yer kaplamıyor ve kaba bir görüntü oluşmasının önüne geçiyor. Ana gözüne ek olarak ön kısımda yer alan cep kısmında bilgisayarınızın yardımcı elemanlarını düzenli bir şekilde yerleştirmeniz mümkün hale geliyor.

Ergonomik Kullanım Avantajı

Su geçirmez özelliğe sahip olan fermuarı ve dış yüzeyi sayesinde içerisinde yer alan parçaları güvenle muhafaza ediyor. Çift kollu askıları sayesinde ağırlığı omuzlarınıza eşit bir şekilde dağıtarak maksimum verim almanızı sağlıyor.

Güvenli Tasarım

Her türlü koşulda emin bir şekilde taşıyabilmenize imkân veren sırt çantası, gözünüzü arkada bırakmıyor. Omuzlarınızdan kaymasını engelleyen özel kumaşı sayesinde her ortamda rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Elinizde de konforlu bir şekilde taşıyabilmenize yardımcı olan elcik eklentisi ile dilediğiniz şekilde kullanabilmenize olanak tanıyor.

Üstün Dayanıklılık

CAN 16.0-EX-G, paslanmaya ve rutubete karşı son derece dayanıklı olan birinci kalite malzemelerden meydana geliyor. Böylelikle uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını muhafaza ediyor.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Sırt Çantası
  • Renk: Siyah
  • Uyumluluk: 16 inç’e kadar
  • Ağırlık: 1,1 kg
  • Boyut: 47 x 31 x 16 cm
  • Yüzey: Su geçirmez
  • Fermuar: Su geçirmez

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.