Classone WorkStation 15.6 inç Su Geçirmez MacBook, MacAir Notebook Laptop Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Classone WorkStation 15.6 inç Su Geçirmez MacBook, MacAir Notebook Laptop Çantası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Göz Kamaştıran Şık Tasarım

Türk tasarımcılar tarafından Avrupa standartlarında tasarlanan Classone Workstation, şık detayları ile göz kamaştıran bir stil sunar. Gerek kullanılan malzemeler olsun gerekse göz alıcı görünümü olsun size muhteşem bir performans vadeder.   

Ergonomik Tasarımı Sayesinde Konforlu Kullanım

Elde ve omuzda taşınabilme alternatifleri sunan Classone laptop çantası, ergonomik tasarımıyla konforlu bir kullanım imkanı sunar. Plastik kancalı askı aparatı ile bilgisayarınızı rahat bir şekilde taşıma olanağı yaratır. Çantanın suni deriden üretilen elcikleri taşıma sırasında size yumuşacık bir deneyim vadeder.

Geniş İç Hacim ve Kusursuz İç Tasarım

15.6 inç büyüklüğündeki iç hacmiyle bilgisayarınızı, bilgisayar aksesuarlarınızı ve tabletinizi rahatça taşımanızı sağlar. Böylece cihazlarınızı çantanın içerisinde saklayarak dilediğiniz yere gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz.

Hafif Yapısıyla ile Rahat Taşıma

Classone laptop çantası, hafif tasarımıyla kolay bir taşıma fırsatı sunar. Bu özelliği sayesinde çantayı elinizde ya da omzuna asarak rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bilgisayara ihtiyacınız olan her yere götürebilirsiniz.

Ön Yüzündeki Cepleri ile Rahatlık Yanınızda 

Deri detaylar ile süslenen ön tasarımında bir fermuarlı bir de fermuarsız olmak üzere iki tane cep yer alır. Bu cepler sayesinde başka çantaya ihtiyaç duymadan hem bilgisayarınızı hem de ihtiyacınız olan eşyaları taşıyabilirsiniz. 

Su Geçirmez Özelliği Sayesinde Bilgisayarlarınız Güvende  

Classone Workstation laptop çantası, WTX-Pro su geçirmez kumaş kullanılarak üretilir. Böylece içerisine koyduğunuz bilgisayarınızı ve cihazlarınızı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur.

Laptop Bilgisayarlar ile Muhteşem Uyum

Hemen hemen her bilgisayara uygun olarak tasarlanan laptop çantası; ultrabook, notebook ve macbook bilgisayarlar ile kusursuz bir şekilde uyum gösterir.

Dayanıklı ve Sağlam Malzeme

Dayanıklı ve sağlam malzeme yapısıyla ön plana çıkan Classone Workstation laptop çantası darbelere, yırtılmaya ve çizilmelere karşı üstün bir koruma sağlar. Kaliteli malzeme tasarımıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Çanta Tipi: El ve omuz çantası
  • Ekran Boyutu (inç): 15.6
  • Laptop Boyut Aralığı: 15-16 inç
  • Su Geçirmez Özellik: WTX-Pro Su geçirmez kumaş
  • Ölçüler: 30.5 x 41 x 5 cm
  • Uyumluluk: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç (Ultrabook, Notebook, MacBook)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLASSONE BND500 WORKSTATİON 15.6 SU GEÇİRMEZ MACBOOK,MACAİR NOTEBOOK LAPTOP ÇANTASI
Üretim Yeri
Türkiye
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
3
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CLASSONE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok