Hp 2sc65aa Business Slim Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İdeal Seyahat Arkadaşı

HP Business Roller tekerlekli çanta, 17,3 inç dizüstü bilgisayarınız ve tabletiniz için uygundur, seyahat için gerekli kıyafetleri akıllıca tasarlanmış bölmelerde saklayabilir, kişisel eşyalarınızı RFID cebi ile koruyabilirsiniz.

Kolay Taşınabilirlik için Ergonomik Sap

Havaalanlarında kullanışlı, kolayca içeri ve dışarı kayan teleskopik tutamak tasarımının yanı sıra yumuşak dolgulu sap konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca taşıma sapını boyunuza ve kişisel tercihlerinize göre dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

İş Seyahatleri için Geniş Kapasite

17,3 inç boyutunda laptop sığabilen çantanın kapasitesi sadece bu kadarla sınırlı değildir. Bir veya iki günlük iş seyahatleri için kıyafetlerinizi sığdırabileceğiniz büyüklükte tasarlanır.

Mini Bavul Tasarımlı Laptop Çantası

HP’nin özel tekerlekli çantası, alt kısmında bulunan dört tekerlek sayesinde kolayca hareket ettirilebilir. Dilerseniz çantayı elde de taşıyabilirsiniz.

Çok Yönlü Bölmeler ile Düzenli Kullanım

Ana laptop bölmesinin yanı sıra iç ve dış kısmında bulunan bölmeler sayesinde tüm evrak, elektronik ve diğer kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlar. Pedli tasarım hem dizüstü bilgisayarınızı hem de tablet ya da aksesuarlarını korumanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 2SC65AA BUSİNESS SLİM NOTEBOOK ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
NOTEBOOK ÇANTASI
Materyal
POLYESTER
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok