HP 500S7AA Profesyonel 15.6 inç Dizüstü Bilgisayar Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sürdürülebilir Stil

Dizüstü bilgisayarınızı korumak ve taşımak için kullandığınız çantada da şıklığınızdan taviz vermeyin. HP Professional 15,6 inç Dizüstü Bilgisayar Çantasının ana malzemesi %100 okyanusa giden plastiktir ve tüm üst işlemelerin, şeritlerin ve dolguların kaynağı %100 geri dönüştürülmüş biyo-çözünür malzemedir. 1 Şimdi de renkli bir dokunuşla karşınızda.

Taşınabilir Düzen

Evden çalışırken veya hareket halindeyken; hareket etmeniz gerektiğinde gerekli her şeyi taşıyabilen bu dağınık olmayan çanta ile düzenli kalın. Çok sayıda kaydırmalı ve fermuarlı cep, cihazlarınız, çevre birimleriniz ve kablolarınız için güvenli bir yuva sağlar ve ayrıca kullanışlı kablo deliği, hareket halindeyken telefonunuzu, güç bankanızı veya kulaklıklarınızı bağlı tutar.

Emniyetli ve Güvenli

Eli uzun hırsızların ve elektronik yankesicilerin işini zorlaştırın. RFID cebi kredi kartlarınızı ve verilerinizi tarayıcılardan korurken çift bobinli, kilitlenebilir fermuarlar ve iç cepler eşyalarınızın gizli ve güvenli kalmasını sağlar. Ayrıca, çantanızın yerini tespit edebilen izleme cihazını 3 yerleştirmek için bir Bluetooth® takip cihazı cebi de bulunur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 500S7AA PROFESYONEL 15,6 İNÇ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
POLYESTER
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok