HP Pavilion 15.6 Gaming Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyun Ekipmanlarını Taşımak Çok Kolay ve Rahat

HP Pavilion 15.6 Gaming Notebook Sırt Çantası, oyun severlerin gittikleri her yere tüm donanımlarını ve ekipmanlarını taşımaları için özel olarak tasarlanmıştır. Suya dayanıklı dış yüzey, ergonomik askı ve 15.6 inçlik dizüstü bilgisayar ve diğer cihazlar için geliştirilen geniş taşıma kapasitesiyle oyun keyfinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Organize Olmayı Kolaylaştırın

Fonksiyonel ve akıllı organizasyon becerileri geliştirmek için tasarlanan HP Pavilion 15.6 inç oyun çantası, temel donanımların yanı sıra diğer eşyalarınızı da kolayca yönetmenizi sağlar. Notebook, tablet, telefon, mouse, klavye, adaptör, powerbank, not defteri, klasör ve çok daha fazlasını rahatça sığdırabilirsiniz.

Kulaklığınız İçin Özel Bölme

Hassas ve kırılgan donanımlar için özel bölmelere sahip çantada, kulaklıklarınızı hasar görmeden saklamak için geliştirilen fermuarlı bir cep yer alır. Bu sayede kulaklıklarınızı güvenle saklayabilir; düşme, kırılma veya diğer tehlikelere karşı koruyabilirsiniz.

Kişisel Eşyalarınızı Güvenle Saklayın

HP Pavilion 15.6 Gaming sırt çantası, temelde elektronik donanım ve cihazlar için geliştirilse de günlük hayatta ihtiyacınız olan tüm kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşır. Cep telefonu, anahtar, cüzdan, kimlik, pasaport veya kartlık gibi en gerekli eşyalarınıza tek adımda ve güvenle ulaşabilmek için ön fermuarlı cep tasarlanmıştır.

Seyahat Sırasında Kolayca Taşıyın

Günlük hayatın yanı sıra, uzun süreli seyahat için de avantaj sağlayan 15.6 inçlik sırt çantası, el bagajına kolayca yerleştirebilir. Ayrıca, yolculuk sırasında su ve şemsiye gibi gerekli eşyalarınızı taşımak için her iki yanda bulunan cepleri kullanabilirsiniz.

Her Koşulda Güvenilir Kullanım Deneyimi

HP Pavilion 15.6 Gaming sırt çantası, kullanıcılarının tüm taşıma deneyimlerini maksimize etmek için güvende kalmanızı sağlayan tasarım ayrıntılarından oluşur. Reflektör detayları sayesinde geceleri bile rahatlıkla fark edilebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Özel Tasarım

Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için en zorlu hava koşullarında bile tüm donanım ve cihazlarınızı güvenle saklar. Suya ve neme dayanıklı özel dış yalıtım malzemesi sayesinde oyun ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Taşıma Deneyimi

Özel yastıklı taşıma sapları sayesinde uzun saatler süren kullanım deneyimlerinde bile ergonomik bir taşıma keyfi sunar. Hava aldırmak için özel olarak tasarlanan yastıklı ve file arka panel sayesinde oyun çantanızı en sıcak günlerde de rahatça kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Model Adı: Pavilion 15.6 Gaming Notebook Sırt Çantası
  • Ekran Boyutu: 15.6 inç
  • Bölme Sayısı: 2
  • Suya Dayanıklı: Evet
  • Müşteri Kategorisi: Üniseks
  • Tür: Sırt çantası
  • Ebatlar: 455 x 310 x 160 mm
  • Hacim: 20 lt

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.