Hp V5c30aa 15.6 İnç Neopren Reversible Sleeve Ters Çevrilebilir Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tak-Çıkar Kolaylığı Sunan Esnek Malzeme

Kılıfın her iki yüzü de ekstra yumuşak ve esnek neoprenden yapılmıştır. Bu sayede bilgisayarınızı yerleştirirken oldukça pratiktir. Dilediğiniz zaman çıkarabilir ve ters çevirerek kullanabilirsiniz.

İki Renkli Kullanım Avantajı

Ters çevrilebilir tasarımı ile öne çıkan laptop kılıfı, çift renkli kullanım sunar. Bu sayede kombinelerinize uyum sağlayan yüzü ile bilgisayarlarınızı şık bir şekilde taşımaya devam edebilirsiniz.

Neopren ile Esnek Kullanım

Esnek ve dayanıklı neopren kılıf, dizüstü bilgisayarınızı darbelere ve çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur. HP Neopren kılıf dizüstü bilgisayarınızı kapsamlı şekilde koruduğu için cihazlarınızı gittiğiniz her yere götürebilir, çalışmalarınızı yolculuklarda dahi tamamlayabilirsiniz.

HP’den Neopren Notebook Taşıma Kılıfı

Dizüstü bilgisayarınızı darbelere ve çizilmelere karşı koruyan renkli HP Neopren Reversible Sleeve çift taraflı dizüstü bilgisayar kılıfı hem şık hem de konforlu taşıma sunar.

Kir Tutmayan Temizlenebilir Tasarım

Neopren malzeme yumuşak ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde lekelere karşı direnç gösterir ve bilgisayarınızı darbelere karşı korurken lekelenmesini ve tozlanmasını da önler. Ayrıca kolay temizlenebilme özelliği sayesinde nemli bir bez ile silinebilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP V5C30AA 15.6 İNÇ NEOPREN REVERSİBLE SLEEVE TERS ÇEVRİLEBİLİR KILIF
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
NOTEBOOK KILIFI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok