Lenovo Lecoo 15 - 15.9 inç Laptop Bölmeli Çok Fonksiyonlu Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hepsi Bir Arada Tek Çantada

Lenovo Lecoo 15 - 15.9 inç Laptop Bölmeli Çok Fonksiyonlu Sırt Çantası ile 15.9 inç ya da daha küçük laptoplarınızı yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Üç katmanlı korumaya sahip olan Lenovo Lecoo BG01, dış katman cihazlarınızı darbelere ve çizilmelere karşı koruyarak güvenliğinizi sağlar. Ayrıca neme ve yağmura karşı dirençlidir. Merkezi katmanında ince, yumuşak darbe emici bir köpüğe sahiptir. İç katmanda ise çizilmeye karşı koruyan astar bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayarınızı taşımanın yanı sıra çantanın içerisinde küçük eşyaları da taşıyabileceğiniz cepler mevcuttur. Anahtarlarınızı, cep telefonunuzu, şarj aletinizi, kulaklıklarınızı, hafıza kartlarınızı, cüzdanınızı ve diğer ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaliteli fermuarı sayesinde pürüzsüz bir şekilde açma/kapatma işlemi sağlar. Kendine özgü kumaşı sayesinde toz tutmaz ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Teknolojiyi her daim yanında taşımak isteyen maceraperestler için; Lenovo Lecoo BG01!

Her Laptop İçin İdeal Ölçüler

Lenovo Lecoo 15 - 15.9 inç Laptop Bölmeli Çok Fonksiyonlu Sırt Çantası, günlük yaşantınızda yanınızda bulundurmak istediğiniz eşyalarınız ve cihazlarınız için idealdir.

Daha Çok Bölme

Lenovo Lecoo 15 - 15.9 inç Laptop Bölmeli Çok Fonksiyonlu Sırt Çantası 2 adet ana büyük bölmeye sahiptir. Arka iç kısmında küçük ve büyük olmaz üzere 2 adet bölme bulunmasının yanı sıra ortasında 2 adet kalem koymak için yer bulunmaktadır. Dilerseniz Laptop bölmesine laptopunuzu veya diğer eşyalarınızı vs. koyabilirsiniz.

Hareket Halinde Rahat Edin

Lenovo Lecoo 15 - 15.9 inç Laptop Bölmeli Çok Fonksiyonlu Sırt Çantasına Laptop, telefon, termos, kitap, cüzdan, kıyafet, şemsiye, not defteri, cüzdan gibi çantaya sığabilecek bütün şahsi eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO 15 - 15.9 İNÇ LAPTOP BÖLMELİ ÇOK FONKSİYONLU SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
LAPTOP BÖLMELİ SIRT ÇANTASI
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
KOYU GRİ
Ana Renk
KOYU GRİ
Renk
KOYU GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok