Dell P2719H 27 inç 1920x1080 60Hz 8ms VGA HDMI DP IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Verimlilik

Ultra ince çerçevesi birden fazla ekranı aynı anda kullanma kolaylığı sağlar. Projelerinizde çift monitör kullanarak %18 varan verimlilik artışı elde edebilirsiniz.

Geniş Renk Skalası

Şık tasarımıyla göz zevkinize hitap ederken geniş renk skalasıyla da her türlü fotoğraf ve video canlı görünür.

Easy Arrange Özelliği

Dell 27 P2719H monitör easy arrange özelliği ile tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde önceden tanımlanmış hazır şablonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Gizlenmiş Kablo Sistemi Sayesinde Daha Düzenli

Elektronik cihazlarda sıklıkla yaşanan kablo karmaşası Dell 27 P2719H monitörde yoktur. Gizlenmiş kablo sistemi sayesinde daha düzenli bir çalışma ortamı oluşturur.

Geniş Ekran Keyfini Yaşayın

Dell 27 P2719H monitör 27 inç ekran genişliğine sahiptir. Geniş ekranda projelerinizi ayrıntılı bir şekilde hazırlayabilir ve seyir keyfinizi artırabilirsiniz.

Göz Yormayan Ayrıcalıklı Sistem

TUV3 Sertifikasına sahip olan Dell 27 P2719H monitör, mavi ışık emisyonunu azaltan ComfortView özelliğine sahiptir. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda göz sağlığınızı korur.

Modern Detaylar

Cihaz USB-C bağlantısıyla çeşitli cihazlara kolaylıkla bağlanabilir. Sahip olduğu teknik özelliklerle çalışmanızı kolaylaştırır.

Ayarlanabilir Ekran

Dell 27 P2719H monitör sizin çalışma stilinize uyum sağlar. Çalışma pozisyonunuza uygun bir şekilde aşağı, yukarı, sağa veya sola çevirmek mümkündür.

Teknik Özellikler

  • Marka: Dell
  • Model: 27 P2719H
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Panel Tipi: IPS
  • Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Ekran Oranı: 16:9
  • Parlaklık: 300 cd/m²
  • İzleme Açısı: 178° / 178°
  • Çözünürlük: 1920 x 1080

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.