Asus VZ279HEG1R 27 ınc 75Hz 1ms (HDMI+D-Sub) FreeSync Full HD IPS LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mükemmel Görüntü Kalitesi

Oyuncu ekranı karşılaşmalar sırasında zafere ulaşmanız için incelikle tasarlandı. 1 ms gibi oldukça kısa tepki süresiyle ve Full HD IPS panel ekranı ile sanal ve gerçek bir bütün haline gelir ve çok gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


Full HD 27 inç IPS Ekran Modern Tasarımı ile Karşınıza Çıkıyor

Full HD IPS 27 inç ekran özellikleri ve Turbo Rim tasarımı ASUS VZ279HEG1R oyun sistemleri ile mükemmel bir uyum yakalar. Çerçevesiz ve 7.5 mm kalınlıktaki ekran tasarımı daha az yer kaplaması nedeniyle size daha geniş bir alan kalır.

Yıldırım Hızında Yenileme Süreleri

Sınıfının en iyileri arasında olmasını sağlayan 1 ms tepki süresine sahiptir. 75Hz yenileme süresi en hızlı oyunlarda bile bulanıklığı ortadan kaldırır. Bu sayede oyunlarda gecikme yaşamazsınız.

Geniş Bağlantı Alternatifleri

ASUS monitör HDMI(v 1.4) ve VGA bağlantı seçenekleri ile farklı cihazlara bağlanmayı mümkün kılar. VGA kablo ile projeksiyon cihazına, HDMI kablo ile de bilgisayarı televizyona bağlayabilirsiniz.

ASUS Flicker-free Teknolojisi

ASUS Flicker-Free teknolojisi sayesinde ekrandaki titreşim miktarı düşer ve ekran karşısında uzun süre vakit geçirmekten kaynaklı göz yorgunluğu ve baş ağrısı gibi durumlar daha az görülür. Bu sayede daha konforlu bir oyun, izleme veya çalışma ortamı sağlamak mümkün olur.

 ASUS Eye Care: Gözleri Koruyan Teknoloji

ASUS Ultra Düşük Mavi Işık teknolojisi ekrandan yayılan ve gözler için zararlı olabilecek mavi ışık miktarını azaltarak göz sağlığını korumaya yardımcı olur. Dört farklı filtre seçeneği bulunan üründe mavi ışık miktarı konforunuza göre ayarlanabilir.

Film İzlemek Artık Daha Keyifli

Yüksek çözünürlüklü HD ekran yapısı oyunlarda olduğu kadar, film veya dizi izlerken de size mükemmel bir görüntü ve dahili hoparlör ile net bir ses kalitesi de Film tutkunları için Asus monitör mükemmel bir seçim olabilir.

Şık Tasarım ve Cazip Özellikler Bir Arada

Zarif ve ergonomik tasarıma sahiptir. Ayrıca kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkaran birçok özelliği de mevcuttur. Üstün özellikler ve göz dolduran tasarım Asus monitör modelinde bir arada bulunur.

Teknik Özellikler

  • Ekran Özellikleri : 27 inç, 1920x1080 piksel çözünürlük, 16:9 görüntü oranı
  • Çözünürlük: Full HD
  • Panel: IPS
  • Ağırlık: 3.9
  • Bağlantı seçenekleri: D-Sub (VGA), HDMI
  • Kontrast Oranı (mnt): 1000:1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.