HP X24C 23.6 inç 4 MS 144 Hz HDMI+Display port Full HD Curved LED Oyuncu Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Ekran

Oldukça geniş bir büyüklükte tasarlanan monitör, tam 23,6 inçlik bir ekrana sahiptir. Dilediğiniz dizi, film, oyun ve işlerinizi halledebileceğiniz çok yönlü cihaz, yüksek performansta ve kalitede faaliyet gösterir. Görüntüleri diğer monitörlere oranla 2 kat daha hızlı bir şekilde oynatan cihaz, 144Hz yenileme hızına sahiptir. Böylece daha hızlı tepkiler vermenizi mümkün kılar

Yükseklik Ayarlı Ayak Tasarımı

Hassas bir yükseklik ayarına imkan veren monitör, 100 milimetrelik gaz piston tasarımına sahiptir. Yükseklik ayarına sahip ayakları sayesinde ekranın her zaman ve her açıdan en rahat konumda olmasını sağlar.

Yeni Bir Konfor Düzeyi

En ideal konumu bularak kendinize göre ayarlama yapabileceğiniz monitör, rahatça işlerinizi halletmenizi sağlar. Aynı zamanda saatler boyu oyun oynasanız dahi sırt ve boyun ağrısı yaşatmaz. Ekranın köşelerini yakınlaştıran tasarımıyla dikkat çeken LED monitör, 1500R kavise sahiptir. Özel ekran tasarımı sayesinde en sürükleyici FHD deneyimini yaşatır.

Yüksek Çözünürlük

Full HD LED monitör, 1920 x 1080 piksellik ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu sayede içeriklerinizi en kaliteli şekilde görüntülemenizi ve benzersiz bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Renkleri en parlak ve en canlı şekilde yansıtan LED monitör, 16.7 milyonluk bir ekran renk sayısına sahiptir. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan cihaz, üstün kalitede en ufak ayrıntıları dahi kaçırmadan izlemenize olanak tanır. Hızlı yanıt veren ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamanız için tasarlanan LED monitör, yenileme derecesini GPU ile senkronize eden AMD® FreeSync™ teknolojisine sahiptir. Böylece ekrandaki yırtılmalara ve gecikmelere son verir.

Teknik Özellikler

  • Ekran Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • Ağırlık: 6900 Gr
  • Güç (Watt): 35
  • Ekran Boyutu: 23.6 inç
  • Monitör Tipi: LED
  • Çözünürlük: 1920 x 1080
  • Parlaklık: 300 CD/m²
  • Yenileme Hızı: 144 Hz
  • Tepki Süresi: 4 MS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.