Rampage RM-755 SLICE PC Curved Oyuncu Monitörü 27 75Hz 1ms Full HD A+ VA Panel Çerçevesiz 170°-160°

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ergonomik ve Hafif Tasarım

Görüntüleri eşsiz bir netlikte aktarmak için özel olan geliştirilen bu monitör, konforlu bir kullanım sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. 7 kg ağırlığında olan bu ürünü kolayca taşıyabilir ve kurulumunu pratik bir şekilde yapabilirsiniz.


Parlak ve Canlı Renkler

16.7 milyonluk ekran renk sayısı ile geniş ve doğal bir renk dağılımı sunan Rampage monitör, görüntüleri daha canlı ve parlak renklerde aktarır. Oyun ve film keyfinizi bir üst seviyeye taşıyan bu özellik konforlu ve keyifli bir deneyim yaşamanıza olanak verir.

Üstün Görüntü Kalitesi

Bu ürün görüntüleri 1920x1080 çözünürlüğünde aktararak yüksek bir görüntü kalitesi sağlar. Ürünün bu özelliği görüntüleri gerçeğe en yakın seviyede aktararak kusursuz bir netlik sunar.

Yüksek Yenileme Hızı

75 Hz ekran yenileme hızına sahip RM-755 oyuncu monitörü, görüntülerdeki gecikme problemini ortadan kaldırarak kesintisiz bir oyun deneyimini mümkün kılar.

Mavi Işık Filtresi

Monitörün tasarımında bulunan mavi ışık filtresi, kullanım esnasında gözler için zararlı olabilen mavi ışığı filtreleyerek sağlıklı ve güvenli bir kullanım imkânı sağlar.

Fonksiyonel Kavisli Ekran

Kavisli bir ekran tasarımına sahip bu monitör, oyunlara adapte olmanızı kolaylaştırır ve her hareketi kolayca görmenize olanak tanır. Ekranın bu fonksiyonel tasarımı oyunlarda yüksek bir performans sergilemenize yardımcı olur.

İdeal Ekran Boyutları

Monitörün 27 inçlik ekran boyutu oyunlar için idealdir. Çerçevesiz bir ekrana sahip olan bu ürün, geniş bir açı sunarak maksimum verimlilik sağlar.

Şık ve Yenilikçi Görünüm

Ürünün modern ve sade bir tasarıma sahip olması bulunduğu ortama uyum sağlayarak şık bir görüntü oluşturmasını sağlar.

Teknik Özellikler

  • Panel Tipi: VA
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Yenileme Hızı: 75 Hz
  • Ağırlık: 7 kg
  • Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • Görüntü Oranı: 16:9
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080
  • Boyutlar: 610x60x360 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.