Samsung LF27T350FHRXUF Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Açıdan Görüş İmkanı

Monitör karşısında hangi açıda oturulduğu fark etmeksizin mükemmel bir renk kontrastı sağlar. IPS paneli sayesinde ekranın tüm noktalarındaki renkleri net ve canlı tutarak böylesine geniş bir ekranda dahi renk kaybınının önüne geçer. Her açıdan muazzam bir görüntü sunar.

Senkronize Edilen Hareketler

Görüntülerde oluşan yırtılmaları en aza indirgemek için monitör ile ekran kartının yenileme hızını kolayca senkronize eder. Bu sayede kesintisiz bir şekilde oyun oynamaya ve film izlemeye imkan sağlar. En akıcı aksiyon sahnelerinde dahi akıcı bir görüntü sağlar.

Kusursuz ve Akıcı Görseller

Samsung markasının bu model monitörü kusursuz görüntüler sunar. 75 Hz yenileme hızı sayesinde daha akıcı bir görüntü sunar. İster sevdiğiniz bir videoyu veya diziyi izleyin isterseniz de oyun oynayın, hiçbir şekilde gecikme veya gölgeleme yapmadan eğlencenizi doruklara çıkarır.

Üst Düzey Oyun Deneyimi

Üstün görüntü kontrastı ve ve optimal renkleri sayesinde sahneleri daha net görmenizi sağlar. Karanlık oyun sahnelerinde bile saklanan düşmanları rahatlıkla ayırt etmeye yardımcı olur. Her türlü oyunda renk ayarlarını kolayca yaparak yaparak avantaj kazanmanızı sağlar.

Göz Koruma Teknolojisi

Geliştirilmiş göz koruma teknolojisi sayesinde gözlerinizi koruyarak oyun zevkinizi en üst düzeye çıkarır. Bilgisayar başında uzun süreler çalışanlar için de bir numaralı yardımcı halindedir. Bu teknoloji sayesinde gözleriniz daha az yorulurken daha fazla oyun oynamaya ve çalışmaya vaktiniz kalır.

Çok Yönlülük

Bu model monitör daha fazla cihaz bağlanması için özel üretilir. D-sub ve HDMI kabloları sayesinde birden fazla cihazı direkt olarak monitöre bağlayarak tam bir esneklik sağlama şansı yakalarsınız. Bağlantı imkanları sayesinde açıştığınız ortamı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Titreşimsiz Teknoloji

Monitörün sahip olduğu titreşimsiz teknoloji, dikkat dağıtıcı ve yorucu ekran titremelerini tamamen önler. Bu sayede ekranda yaptığınız işlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda göz koruyucu modu sayesinde mavi ışık salınımını minimuma indirerek gözü daha az yorar.

Her Bütçeye Uygunluk

Samsung markası ürettiği bu model monitörde sunduğu geniş fiyat aralıkları sayesinde her bütçeden kullanıcıya hitap eder. Bu sayede oyun zevkini üst düzeye çıkarmak ya da çalışma ortamını güzelleştirmek isteyen kullanıcılar için fırsat yaratır.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu : 27 inç
  • Güç Kaynağı : Harici
  • Kontars Oranı : 1000/1
  • Boyut : 612.1 x 495.7 x 232.0 mm
  • Panel Tipi : IPS
  • Renk Sayısı : 16,7 milyon
  • Yenileme Hızı : 75 Hz
  • Görüş Açısı : 178/178
  • Görüntü Oranı : Geniş Ekran 16:9

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.