Inca IMG-347 Empousa Profesyonel Kablosuz Oyuncu Mouse 7200 DPI RGB Makro Tuş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


En Zorlu Oyunlarda Sizi Öne Taşır

En zorlu oyunlarda avantaj sağlamak için tasarlanan Inca Empousa, gamerlara özel tasarlanmış yeni anahtarları ile oyun oynamadaki en hızlı yanıt süresine sahiptir.


Ergonomik Kullanım

Sağ veya solak olsanız da Inca Empousa, rahatlığınız için tasarlanmıştır. Düşük profilli tasarımı, hem pençe hem de avuç içi kavrama kullanıcıları için daha iyi kontrol sağlar.


RGB Aydınlatma

Inca Empousa, değişebilen 6 farklı renk aydınlatması ile oyun alanınızı mükemmel bir şekilde aydınlatır. Dilerseniz bunun için Inca Empousa tuşlarına özel renk tercihlerinizi atayabilirsiniz.


7200 DPI

Oyunlarınızda maksimum 7200 DPI seçeneğini kullanmanıza imkan sağlar. Böylelikle 125 Hz raporlama hızı ile maksimum seviyede oyun tutuş kabiliyetine sahip olursunuz.

Özellikler

  • 7200 DPI
  • 6 Farklı RGB Renk
  • 125 Hz Raporlama Hızı
  • 8 Adet Makro Tuş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Buton Sayısı
8
RGB
Var
DPI
7200 DPI
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.