Logitech B170 Kablosuz Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pratik Kullanım Sağlayan Tak Çalıştır Özelliği

Tak çalıştır fonksiyonu sayesinde kurulum gerektirmez. Bu sayede bilgisayar veya tabletinize takarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Pil Ömrü ile Kesintisiz Kullanım

1 adet AA pil ile çalışmasının yanı sıra enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde kullanılmadığında otomatik olarak uyku durumuna geçer. 12 aya varan pil ömrü sayesinde açık güç modunda dahi kesintisiz kullanabilirsiniz.

Hareket Özgürlüğü Sunan Menzil

Güçlü USB alıcısı sayesinde 10 metreye varan çekim alanı sağlar. Bu sayede kesinti ve gecikme olmaksızın özgürce hareket edebilirsiniz. Söz konusu USB alıcı Windows mac OS, Chrome OS ve Linux işletim sistemleri ile uyumlu olduğu için masaüstü veya mobil bilgisayarlarınıza takarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her İki Elle Kullanım Avantajı

Ergonomik ve iki el ile kullanıma uygun olan özel tasarımı sayesinde hem sol elini hem de sağ elini kullananlar için uygundur.

Optik İzleme ile Akıcı İmleç Denetimi

Optik izleme ve satır bazında kontrollü kaydırma fonksiyonları hem akıcı hem de kontrollü bir imleç denetimine olanak tanır. Bu sayede fare hareketlerini dilediğiniz gibi kontrol edebilir, konforlu bir gezinti deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Performans Gösteren Mouse Hassasiyeti

Yüksek çözünürlük sunan 1000 dpi değeri sayesinde imlecinizi dilediğiniz hız ve hassasiyette kullanabilir, özellikle video oyunlarında hızlı aksiyon alma avantajına sahip olabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Pürüzsüz Yüzey

İnsan eline tam oturacak tasarımının yanı sıra pürüzsüz yüzeyi sayesinde yumuşak bir dokunma hissi yaratır. Bu sayede hem el ve bilek ağrılarına neden olmaz hem de konforlu bir kullanım sunar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan İdeal Boyutlar

Konforlu bir tutuş ve kullanım avantajı sunan ergonomik tasarımı sayesinde çantanızda taşıyabilir, çekmecenizde muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Genel
 • Bağlantı Şekli: Kablosuz
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Optik
 • Mouse Azami Hassasiyet: 1000 dpi
 • Çekim Alanı: 10 metre
 • Mouse Tuş Sayısı: 3
 • Uyumlu Pil Tipi: AA Tipi/Kalem Pil
 • Mouse El Uyumu: Sağ/Sol
 • Tak Çalıştır Özelliği: Var
 • Yükseklik: 97,7 mm
 • Genişlik: 61,5 mm
 • Derinlik: 35,2 mm
 • Ağırlık (piller dâhil): 70,5 gram

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Mouse Formu
Optik
Buton Sayısı
3
DPI
1000 DPI
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.