Trust 23337 Sketch Sessiz Kablosuz Panda Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yaratıcılığınızı Destekler

Sketch Kablosuz Sessiz Tıklamalı Fare ile yaratıcı olun! İster evde çalışın, ister okulda, ister ofiste; bu düz ve modern kablosuz fare ile tıklama seslerinden rahatsız olmadan tamamen çalışmanıza yoğunlaşabilirsiniz.


Azaltılmış Ses

Sketch farenin sessiz düğmeleri normal bir fareye göre %90 oranda azaltılmış bir tıklama sesine sahiptir. Normal bir farenin aynı hissi ve işlevselliği ile huzurun ve sessizliğin keyfini çıkarın.

Konforlu Tasarım

Sketch kablosuz fare tüm kullanıcılar için üretilmiştir. İki elle kullanılabilen tasarım herhangi bir ayar değişikliği yapmadan hem sol hem de sağ elini kullanan kişilerin fareyi kullanmasına imkan tanır. Bunların hepsinden önce Sketch, web sayfalarında ve belgelerde kolayca gezinebilmek için rahat ve yuvarlar bir kaydırma tekerleğine sahiptir.

Kablosuz Çalışma

Sketch fare, saklanabilir USB mikro alıcısı sayesinde 15 metrelik bir mesafe aralığında kablosuz olarak çalışabilir. Alıcıyı dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınıza takarak farenizi vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde alıcıyı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda bırakabilir ya da farenizin içerisindeki bölmede saklayabilirsiniz.

Özellikler

  • Tıklama sesini en az %90 oranında azaltır
  • Konforlu yuvarlak kaydırma tekerleği ile düz ve şık tasarım
  • 15 m kablosuz erişim mesafesi (2,4 GHz)
  • Depolanabilir mikro USB alıcı
  • Ürün ağırlığı (net) 92 gr

Teknik Özellikler

Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.