Trust Nona Compact Wireless Mouse

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

İki adet baş parmak düğmesine sahip olan mouse ile sorunsuz bir şekilde geri ve ileri fonksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızı daha hızlı kullanabilirsiniz.

Kablosuz Wireless Bağlantısı

Trust Nona Compact wireless mouse kablosuz bir şekilde çalışır. Bu sayede özgürce hareket edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, wireless bağlantısını sağlayan ucu bilgisayarınıza takmaktır.

Solak Olmanız Hiçbir Şeyi Değiştirmez

Trust Nona Compact wireless kablosuz mouse, her iki el için de kullanıma uygundur. Böylece sol elini kullananlar tarafından da tercih edilebilir.

Farklı Yazılımlarla Mükemmel Uyumluluk

Farklı yazılımlar ile uyumlu olan mouse, Windows, Chrome OS, Mac OS ile kullanılabilir. Ayrıca PC ve laptoplarla da uyumluluk gösterir.

10 Metre Çapında Geniş Menzil

Trust Nona Compact wireless mouse 10 metreye kadar kullanılabilir menzile sahiptir. Geniş menzil özelliği, ürünü daha konforlu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Hafif Yapı, Ergonomik Tasarım

Toplamda 51 gr olan hafif yapısı sayesinde bileğinizi yormadan kullanabilirsiniz. Ayrıca avuç içi ile bütünleşen bir yapıda olduğu için parmak eklemleri ve bileğinize rahatlık sağlar.

Komutları Hızla Gerçekleştirir

Verdiğiniz komutları seri bir şekilde gerçekleştiren cihaz, 800- 1200- 1600 DPI hızına sahiptir. Böylece tıklama ve mouse hareketlerinden hızlıca geri dönüş alabilirsiniz.

Kolay Bulunan Güç Kaynağı

Trust Nona Compact wireless mouseun güç kaynağı AA pildir. Böylece her pil bitiminde yeni AA pil alıp takabilirsiniz. Bu sayede cihazı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Özellikler

  • Konektör Tipi: USB-A
  • Güç: AA Pil
  • Sensör: Optik
  • Ürün Ağırlığı. 51 gr
  • Bluetooth: Yok
  • USB Sürüm: 2.0
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Sessiz Tıklama. Yok
  • Menzil: 10 Metre

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRUST NONA COMPACT WİRELESS MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TRUST
5,0
1 kere puanlandı