Logitech G703 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hızlı Yanıt Verme

Bildirim hızı 1 milisaniye olan G703, yapacağınız komutları anında algılar. Hızlı yanıt verme özelliği, günlük işlerinizde size zaman kazandırır. Anlık hareketlerin önemli olduğu aksiyon oyunlarında ise rakiplerinizden daha avantajlı olmanıza yardımcı olur.

Lightspeed Kablosuz Teknolojisi

Logitech’in ödüllü olan Lightspeed teknolojisi, uçtan uca anında bildirim gönderen kablosuz bağlantı sistemini sizlere sunar. G703, Lightspeed teknolojisiyle donatılmış olduğu için kablo derdi olmadan geniş ileti alanıyla, hızlı ve verimli çalışır.

Yüksek Performans

G703’ü alternatif kablosuz mouse modellerine göre 8 kat daha fazla hız sunar. Hızlı çalışma teknolojisi sayesinde mouse hareketleri ve tuşları sizlere anlık olarak cevap verir. Hem kablosuz teknolojisi hem de hızlı yanıt verme süresi, çalışma verimliliğinizi ve oyunlardaki performansınızı artırır.

İsabet Oranı

Logitech G703, en gelişmiş mouse algılayıcısı olan PMW3366 ile çalışır. 200-12000 DPI aralığına sahip olan mouse, DPI aralığı boyunca piksel yuvarlama, filtreleme ve sıfır yumuşatma gibi özellikleriyle yüksek hassasiyet sunar. Tüm bu özellikleri, ekran üzerindeki hedef noktasını doğru seçmenize katkı sağlar.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Tasarım

Verimlilik sağlayan özelliklerinin yanı sıra G703 tasarımıyla da avantaj sağlar. Mouse, hafifliği ve dayanıklılığı ile kullanımını daha da pratik hale getirir. Sağ ve sol taraflarında ergonomik tutuş sağlayan kauçuk detaylar bulunur. Bu detaylar, ürünün elinizden kaymasını engeller. Aynı zamanda mouse, oyun sırasında elinizin şeklini alır.

Ayarlanabilir Ağırlık

117 gram ağırlığında olan mouse, üzerinde 10 gramlık çıkarılabilir ağırlık bulunur. Daha hızlı çalışmak istediğiniz zamanlarda bu ağırlığı kolaylıkla çıkararak, G703’ü daha da hafif hale getirebilirsiniz.

RGB Aydınlatma Sistemi

Logitech G703 modern tasarımıyla oldukça şık görünür. Ayrıca ayarlanabilir RGB aydınlatma sistemine sahiptir. Aydınlatma sistemi sayesinde Logitech Gaming Software’ı kullanarak tarzınıza uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Yapılandırılabilir Tuşlar

Oyun mouse modeli, tercihe göre yapılandırılabilir özelliğiyle fark yaratır. Ön tanımlı program kullanarak altı adet tuşu, tuş vuruşu ve tıklama dizilerine göre özelleştirebilir ve bilgisayarda yaptığınız işleri daha kolay hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Logitech
  • Model: G703
  • Ürün Ağırlığı: 117 gr
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • DPI: 12000
  • Aydınlatma: Var
  • Buton Sayısı: 6

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.