E2M STD-02 Katlanabi̇li̇r Metal Laptop Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Tasarım

Ayarlanabilen açı ve yüksekliğe sahiptir. Stand monte edilebilir olduğu için yerden tasarruf sağlar. 5 açı ayarı, omurga rahatsızlığının ağrısından kurtulmak için rahat açıyı isteğe göre ayarlar.Alt kısım ve destek kısmı, dizüstü bilgisayarın aşağı kaymasını önlemek için kaymayı önleyici slikon pedden yapılmıştır. Ayrıca bilgisayarınızın hava almasını sağlayan kısımlarda bulunan boşluklar ile bilgisayarınızın ısınmasına engel olmaktadır.

Kolay Kurulum ve Kolay Taşıma

Stand, uygun incelikte ve taşınabilir hafifliktedir.Katlanabilir olması sayesinde yerden tasarruf sağlar.

Özellikler

  • Boyut: 21.5x29x3.5cm
  • Ağırlık: 510gr
  • Renk: Gümüş
  • Materyal: Alüminyum, Silikon
  • Desteklediği boyut aralığı: 10”-17.3”

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.