MSI MPG CORELIQUID K240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Standart İşlemci Modelleri ile Uyumlu

Farklı durumlara uyum sağlamak için ayrı ayrı ayarlanabilen su bloğu fanı, pompa ve radyatör fanlarından yararlanabilirsiniz. MSI MPG CoreLiquid K240 su soğutma kiti, tüm standart CPU platformlarıyla uyumludur.

RGB Arka Aydınlatmalı Soğutucu

CoreLiquid soğutucu, MSI Mystic Light platformu üzerinden kontrol edebileceğiniz ve senkronize edebileceğiniz RGB aydınlatmayı destekler. Sadece MSI'ın göz alıcı logosunu değil, aynı zamanda 120 mm'lik iki fanı da aydınlatabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir 2,4 inç Ekran

MSI soğutucu, CPU frekansını, bir fotoğrafı veya sistem saatini görüntülemek için özelleştirebileceğiniz 2,4 inç LCD ekrana sahiptir.

MSI MPG Coreliquid K240 Sessiz İşlemci Soğutucu

Bilgisayarın gürültüsünü azaltmak ve bir yandan da işlemcinin ısınmasını engellemek istiyorsanız MSI MPG CoreLiquid K240 işlemci soğutucu tam size göredir. Bu kapalı sıvı soğutma sistemi, bilgisayarınızı korumak için güçlü özelliklere sahiptir.

Verimli ve Sessiz Soğutma

MSI'ın özel Torx fanı, en hızlı ısı dağılımı için radyatöre yoğun bir hava akışı gönderir. Üstelik MSI MPG CoreLiquid K240 su soğutma sistemi, fanları yalnızca gerektiği zaman ve gerektiğinde çalıştırır. Bu nedenle, sisteminiz düşük yükte çalışırken yeterli soğutmayı sağlamak için yalnızca bir fan yeterlidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI MPG CORELIQUID K240 ARGB 240MM İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok