Vertux Arctic Laptop Altlığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vertux Arctic Laptop Altlığı

ARCTICGökkuşağı renginde LED ışıklara sahip bu taşınabilir oyun soğutma pedi ile oyun oynamayı konforlu ve performans odaklı hale getirin. 7 ayarlanabilir yükseklik ayarı ve fan hızı kontrolörü ile içinizdeki en iyiyi en üst düzeyde rahatlıkla ortaya çıkarın. Arctic, soğutma standına güç sağlamak ve ayrıca USB ile çalışan diğer cihazları bağlamak için kullanılan iki USB bağlantı noktasına sahiptir. Dakikada 800 devire varan soğutma pedi, dizüstü bilgisayarınızın asla ısınmamasını sağlar. Ergonomik olarak tasarlanmış oyun soğutma pedi, 17 inçe kadar olan dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. Arctic ile oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıma zamanı.

Üstün Soğutma Performansı

Dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasından endişe etmeden saatlerce oyun oynayın ve kesintisiz oyun oturumlarının keyfini çıkarın. Arctic, maksimum soğutma performansı için ağ metalik bir havalandırma kullanarak optimize edilmiş ısı dağılımı ile dizüstü bilgisayarınızdan en iyi performansı elde etmenizi sağlayan güçlü bir 800RPM soğutma fanına sahiptir.

Ergonomik Tasarım ve RGB Aydınlatma

Soğutucu stand, duruş ve ergonomik konforunuz için 7 farklı ayar seviyesine sahiptir. Farklı yüzeylerde ve yüksekliklerde hareket ederken yüksekliği değiştirin ve dizüstü bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanırken sırt yorgunluğunu azaltın .Soğutma pedinin etrafında bulunan ayarlanabilir renkli RGB LED'ler ile ortamı istediğiniz gibi ayarlayın. Yerleşik denetleyiciyi kullanarak farklı renkler ve animasyon kombinasyonları arasında geçiş yaparak RGB modunu ayarlayın.

Genel Özellikler

Dizüstü Bilgisayar Laptop Notebook Soğutma Pedi
Havalandırmalı Metal Örgü Yüzeyli Taşınabilir Oyun Dizüstü Soğutma Standı
Ayarlanabilir Yükseklik
LCD Ekran 
Dahili Kontroller 
Akıllı RGB LED Işıklar 
17 İnç'e kadar Dizüstü Bilgisayarlar için Çift USB Bağlantı Noktası

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VERTUX LAPTOP ALTLIĞI ARCTİC
Üretim Yeri
ÇİN
Yükseklik Ayarı
AYARLANABİLİR
Ürün Tipi
SOĞUTUCU
Gürültü Düzeyi (db)
22
Dahili Fan Sayısı
ARTTIRILABİLİR
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Ürün Etiket Adı
VERTUX LAPTOP ALTLIĞI ARCTİC
Marka
VERTUX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok