Epson 103 Serisi 2’li Siyah Mürekkep Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Epson 103 Serisi 2’li siyah mürekkep seti, yazıcılardan alınan her bir sayfa çıktıda aynı üstün kaliteyi yansıtan bir performans sağlar. Epson güvenilirliği ile sunulan mürekkep seti ile yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraf baskıları da alınabilir. Epson DURABrite Ultra teknolojisine sahip mürekkepler, çıktıların kir ve su geçirmez olmasını mümkün kılar. 

Kullanıcı Dostu

65 ml iki adet mürekkebin kusursuz pigmentleri sayesinde çıktılar, her zaman canlı ve parlak bir görünüme sahip olur. Mürekkep, yazıcıdan alınan baskıları, yoğun siyah yapısıyla mükemmelleştirerek ortaya koyar. Profesyonel ve standart kalitesini tüm sayfalara yansıtan mürekkep seti, doygun hacmi dolayısıyla uzun süre kullanım fırsatı sunar. 

Ultra Düşük Maliyet

Epson 103 Serisi 2’li siyah mürekkep seti, iş yeri veya okul gibi özellikle çok sayıda çıktı alınan yerler için bütçeye oldukça uygun bir set olarak listelenir. Set içerisinde yer alan 65 ml’lik mürekkep ile 7.500 sayfa çıktı alınabilir. Dolayısıyla Epson 2’li siyah mürekkep seti ile toplamda 15.000 sayfa çıktı alabilir veya fotokopi çekebilirsiniz. Bütçeyi yormayan ve kalitesini her zaman koruyan bu set ile, olağanüstü işler başarabilirsiniz. 

Her Baskıda Üstün Performans

Epson güvencesiyle sizlere sunulan 2’li mürekkep seti, gelişmiş baskı teknolojilerine uyum sağlayan bir yapıda üretilir. Mürekkepler, yeni nesil pigment içeriğiyle 15.000 sayfa çıktının her birinde siyahın canlı ve keskin hatlarını yansıtır. Üstün performans sunan ve sarf malzemelerine ayrılan bütçeyi düşüren bir mürekkep olarak ideal olanı sizlere sunar. 

Dayanıklı Çıktı ve Baskılar

Epson 103 Serisi 2’li siyah mürekkep ile alınan çıktı veya baskılar uzun süre boyunca görünümü, kalitesini korumaya devam eder. Yeni nesil teknoloji içeren mürekkep seti, çıktıların zamana karşı dirençli olmasını sağlar. 

Su Geçirmez Baskılar

Sahip olduğu teknolojisi sayesinde uzun yıllar sonra bile çıktılarınızı, ilk günkü hâliyle görebilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde aynı zamanda suya karşı da dayanıklı olan baskılar elde edebilirsiniz, böylece baskılarınız ofis ve benzeri alanlarda olası kahve, çay veya su damlacıklarından korunurlar. 

Teknik Özellikler

  • Garanti: 24 Ay
  • Menşei: Diğer
  • İçeriği: 2 adet 65 ml siyah mürekkep

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
103 SERİSİ 2Lİ MÜREKKEP SETİ
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
YOK
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
EPSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok