Epson 103 Serisi 4’lü Mürekkep Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Epson güvencesiyle sunulan 103 Serisi 4’lü mürekkep seti, güçlü ve yeni nesil pigmentlerden oluşur. Bu sayede her bir renk, tüm çıktılarda üstün bir kalite sunar. Mürekkep seti, kartuş değişimi olmaksızın çok sayıda nitelikli baskılar almayı mümkün kılar. 


Kullanıcı Dostu

Pratik tasarıma sahip olan mürekkep seti, oldukça kolay bir işlem ile tank dolumuna olanak sağlar. Yazıcının tank dolumunu zahmetsiz kılmasının yanı sıra her bir şişe, ancak karşılık geldiği tank içerisine doldurulabilir. Böylece dört rengin de her dolum sırasında kendine ait tank içerisinde bulunması kolay ve doğru şekilde sağlanır. 

Ultra Düşük Maliyet

Epson 103 Serisi 4’lü mürekkep seti içerisinde; 1 adet siyah, 1 adet cyan (mavi), 1 adet macenta (kırmızı) ve 1 adet yellow (sarı) renk bulunur. Bu set ile çıktı ve baskılar için gereksinim duyulan tüm renkler, tek bir pakette size sunulur. 

Tek Bir Set, Binlerce Sayfa

Baskı kapasitesi, ISO/IEC 24712 Test Modelleri ile belirlenmiş mürekkepler ile binlerce sayfa çıktı almak mümkün. Bu set ile 4.500 sayfaya kadar siyah renkli, 7.500 sayfaya kadar da renkli çıktılar alabilirsiniz. 

Kaliteli Baskılar

Her işlemde canlı, parlak ve net baskılar elde edebili; kaliteyi tüm sayfalarda görebilirsiniz. Baskı kapasitelerinde; kullanılan kâğıt türü, baskı alanı, yazdırma sıklığı ve sıcaklık gibi değişkenlere göre farklılık görülebilir.

Kusursuz Görüntü

Dörtlü set ile cihazlarınızdan ister sayfa çıktısı, isterseniz fotoğraf baskısı alın; Epson mürekkep seti, tüm işlemlerinizi kusursuz bir şekilde çözüme ulaştırır. 

Dayanıklı Mürekkepler

Her biri 65 ml’lik şişeden oluşan mürekkep seti, zengin renk tonları ve kalitesiyle uzun süre kullanım fırsatı sunar. Bu sayede mürekkep için ayırdığınız bütçeyi, Epson ile büyük oranda düşürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Garanti: 24 ay
  • Kapasitesi: 7500 sayfa
  • Menşei: Çin
  • Siyah: 65 ml
  • Cyan: 65 ml
  • Macenta: 65 ml
  • Sarı: 65 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
103 SERİSİ 4LÜ MÜREKKEP SETİ
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
YOK
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
EPSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok