Epson 106 EcoTank Mürekkep Şişesi 70 ml

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir, Kullanışlı ve Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Epson güvencesi ve kalitesi ile yazıcılardan her zaman mükemmel tonlara ve canlılığa sahip, yüksek çözünürlüklü çıktılar almayı sağlar. Pratik kullanım için gelecek nesil tasarıma sahip olan şişeler, dolum aşamasında sorunsuz bir kullanım imkanı sunar.


Ultra Düşük Maliyet

Profesyonel ve dayanıklı bir kaliteye sahip şişeler ile yazıcı sarf malzemelerine ayrılan maliyeti, yoğun renkte baskılar alarak büyük oranda düşürebilirsiniz.


Sorunsuz Baskı

İstenmeyen arızaların önüne geçmek için son teknoloji ile oluşturulan her kartuş, toz barındırmayan bir alanda üretilir. Stabil bir ortamda Epson tarafından özenle üretilen mürekkepler, kartuş malzemeleri ve tasarım konusunda da kendini kanıtlar niteliktedir. Orijinal Epson mürekkeplerini kullanarak sorunsuz bir baskı deneyimi yaşayabilir ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Özellikler

Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlerimiz orijinal ve kapalı kutu olup, Epson Türkiye'nin yetkilendirdiği servisler tarafından hizmet verilmektedir. Ürünlerin içerisinden çıkan sarf malzemeler Epson orijinal ürünleridir. Yetkili Teknik Servis hakkında bilgi almak için Epson Türkiye Resmi Web Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Epson 106 EcoTank Photo Magenta Ink Bottle Eflatun Mürekkep, 70 ml. (C13T00R340) (Mürekkep/Kartuş/Toner/Şişe Ürün Grubu)
Uyumlu Yazıcılar (Printer):

 Ürün No: C11CG15402

 Epson EcoTank L7160

 Ürün No: C11CG16402

 Epson EcoTank L7180

Genel Özellikler:

  • Garanti: 24 Ay
  • Menşei: Diğer
  • İçerik:1 x 70,0 ml Macenta
  • Kısa adı:106
  • Sembol:105/106 5 renkli mürekkep şişeleri
  • Kapasite: 70 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
106 ECOTANK MÜREKKEP ŞİŞESİ 70 ML.
Üretim Yeri
Almanya
Uyumlu Model 1
YOK
Diğer Uyumlu Modeller
YOK
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
EPSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok