Epson 664 Serisi 2’li Siyah Mürekkep Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Epson 664 Serisi 2’li siyah mürekkep, gelecek nesil teknoloji ile üstün bir baskı performansını mümkün kılar. Epson güvencesiyle imal edilen mürekkepler, zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde çıktı işlemlerinin tamamlanmasını sağlar. 


Kullanıcı Dostu

Her bir mürekkep 70 ml’lik bir hacme sahiptir. Bir şişe mürekkep ile binlerce sayfa çıktı almayı sağlayan kapasitesi; ofis, okul ve ev için mükemmel bir değerdedir. Yoğun ve geliştirilmiş pigment içeriği sayesinde ürün, az miktarda mürekkep kullanarak yüksek çözünürlüklü çıktılar almayı mümkün kılar. Dolayısıyla kullanıcının tüm gereksinimlerini karşılayan bir performans sunar.

Ultra Düşük Maliyet

Epson 664 Serisi 2’li siyah mürekkep ile 4.500 sayfaya kadar çıktı alınabilir. Bu sayede bütçenizi yormadan olağanüstü bir kalitede çok sayıda çıktı ve fotokopi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İki adet mürekkep şişesine, tek bir set ile avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz; ayrıca pratik tasarıma sahip olan şişeler ile kolay bir şekilde tank dolumu yapabilirsiniz. Baskı kapasitelerinde; kâğıt türü, sıcaklık, baskı alanı ve sıklığı gibi durumlara oranla değişkenlik görülebilir. 

Günlük Belgeler için Mükemmel Çözüm

Fotokopi makinelerinden ve yazıcılardan çok fazla sayıda ve siyah renkte çıktılar alıyorsanız, uzun yıllar boyunca Epson 2’li siyah mürekkep ile işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Bu sayede hem kaliteli baskılara sahip olurken hem de mürekkep maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. 

Güvenli Baskı 

Formların veya kişisel bilgilerinizin yer aldığı kıymetli belgelerin çıktılarını, evinizde güvenle alabilirsiniz. Mürekkep seti, evlerin yanı sıra kırtasiye gibi yerler için de mükemmel çözümler sunar. Epson kalitesi ve güvencesi ile dilediğiniz her yerde maksimum kaliteye sahip baskılar elde edebilirsiniz. 

Kaliteli Çıktılar İçin

Siyah mürekkep ile alınan her bir sayfa baskıda nitelikli ve keskin siyah rengi görebilirsiniz. Ürünün muhteşem teknolojisi sayesinde alınan çıktılar, suya ve kire karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Menşei: Diğer
  • Garanti: 24 ay
  • İçeriği: 2 adet 70 ml siyah mürekkep

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
664 SERİSİ 2Lİ MÜREKKEP SETİ
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
YOK
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
EPSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok