Epson 664 Serisi 4’lü Mürekkep Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Güvenilir bir yazıcı ve mürekkep talebi oluşturmak çok fazla uğraşı beraberinde getirir. Bu sebepler doğrultusunda araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapan Epson, üretim tesislerini uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda mükemmelleştirerek Epson 664 Serisi mürekkepleri üretmiştir.


Kullanıcı Dostu

Yazıcıların sadece basit işlevleri yerine getirmesi beklenir. Ancak günlük kullanımda kolay olmasının yanı sıra mürekkebi satın alma süreci de oldukça zordur. Epson, yazıcınız için en doğru ve kaliteli Epson 664 mürekkepleri üreterek bu stresi ortadan kaldırır. Çok sık veya nadiren baskı yapıyor olsanız bile XL ve standart kartuşlar, tüm baskı ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli bir baskı deneyimi yaşatır.


Ultra Düşük Maliyet

Mürekkeplerinin neredeyse tamamını ayrı kartuşlarda sunan Epson, kullanılmamış mürekkepleri atmanın önüne geçerek sadece kullandığınız mürekkebi değiştirmenize olanak sağlar. Böylece diğer üç renkli kartuşlara oranla mürekkepten %30’a kadar tasarruf etmenize imkan verir.


Sorunsuz Baskı

İstenmeyen arızaların önüne geçmek için son teknoloji ile oluşturulan her kartuş, toz barındırmayan bir alanda üretilir. Stabil bir ortamda Epson tarafından özenle üretilen mürekkepler, kartuş malzemeleri ve tasarım konusunda da kendini kanıtlar niteliktedir. Orjinal Epson 664 kullanarak sorunsuz bir baskı deneyimi yaşayabilir ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her Şey

İhtiyacınızı karşılayacak renkleri bir araya getiren Epson 664 Serisi 4’lü Mürekkep Seti, maliyetleri düşürmeye yardımcı olur ve ekonomik bir çözüm sunar. Böylece sayfa başına maliyeti büyük ölçüde azaltarak tasarruf etmenizi kolaylaştırır. Baskıdan en yüksek verimi almanız için ayrıntılı testlerden geçen Epson 4’lü mürekkep seti, güvenilirliğini kanıtlayarak yanlış baskı olasılığını azaltır.

Teknik Özellikler

  • Garanti: 24 Ay
  • Menşei: Diğer
  • Siyah: 70 ml
  • Cyan: 70 ml
  • Magenta: 70 ml
  • Sarı: 70 ml

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.