Epson LX-350 C11CC24031 Yazıcı 9 Pin 80 Sütun Nokta Vuruşlu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nokta Vuruşlu Yazdırma Fonksiyonu

Nokta vuruşlu çalışma prensibi sayesinde, iki kağıda aynı anda baskı yapabilir. Bu sayede tek seferde çoklu kopya alabilir, kağıtların hem arkasına hem de önüne aynı anda baskı yapabilirsiniz.


Kısa Sürede Yüksek Kaliteli Baskı

Hızlı baskı özelliği ile kısa sürede çok sayıda kopya hazırlayabilmesinin yanı sıra, tüm kopyaları yüksek baskı kalitesi ile yazdırır. Tek ve çok katmanlı kağıtların yanı sıra etiket, rulo kağıt ve zarf olmak üzere pek çok kağıt formunu destekleyerek fonksiyonel bir kullanım sunar.

Çift Yönlü Yazdırma Fonksiyonu

Vakit kaybetmeden arkalı-önlü baskı yapmanıza olanak tanıyan çift yönlü yazdırma fonksiyonu, hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar.

Düşük Çalışma Sesi ile Konforlu Kullanım

53 dB çalışma sesine sahip olduğu için günün her saatinde çevreye rahatsızlık vermeden baskı yapabilir, dilediğiniz kadar kopya alabilirsiniz.

Yoğun Çalışma Temposunda Yüksek Performans

Sürekli çok nüshalı belge baskısı alan ofis, iş yerleri, okul, kurumlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan Epson LX-350 yazıcı, yoğun çalışma temposunda yüksek performans vadeder. 

Entegrasyon Avantajı Sağlayan Bağlantı Seçenekleri

Standart olarak USB, seri ve paralel bağlantı arabirimlerine sahip olduğu için pratik bir kullanım sağlamasının yanı sıra, yalın arayüzü ve kontrol paneli sayesinde herkes için konforlu bir kullanım vadeder.

Enerji Tasarruflu Çalışma Prensibi

Uyku modunda 1,1 W enerji tüketen Epson yazıcı, yoğun kullanımda ise 27 W enerji tüketir. Enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde yüksek enerji verimliliği avantajı sunmasının yanı sıra, 4 milyon karakterlik yüksek şerit verimliliği ile zamandan tasarruf etmenize de olanak tanır.


Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kompakt Tasarım

Genel tasarımı, ideal boyutları ve ağırlığı sayesinde masa, tezgah, dolap ve raf gibi sabit ve düz zemine sahip alanlarda sorunsuz kullanım sunar. 

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Tek Fonksiyonlu
 • Baskı Tekniği: Nokta Vuruşlu
 • Baskı Hızı: 357 CPS
 • Pin Sayısı: 9 İğne
 • Sütun Sayısı: 80
 • Azami Baskı Çözünürlüğü: 15 CPI
 • Kartuş/Toner Tipi: Şerit
 • Kartuş/Toner Sayısı: 1 Adet
 • Kopya Sayısı: 4+1 Orijinal
 • Ürün Ağırlığı: 4.1 kg
 • Ürün boyutları: 348 x 275 x 154 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.