HP 1TJ09A Smart Tank 515 Yazıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Genel Bakış

Bu kartuşsuz yazıcı kaliteden taviz vermez ve kutuda 3 yıla kadar dayanan mürekkeple gelir. Çift bantlı Wi-Fi ile daha hızlı bağlantı kurun ve HP'nin sınıfının en iyi mobil baskı uygulaması HP Smart ile kolay mobil baskı yapın.
Her zaman her yerden baskı özgürlüğü sunan sorunsuz, düşük maliyetli, az müdahale gerektiren bir baskı çözümü arayan girişimciler ve aileler için idealdir.

HP Smart Tank 515 Yazıcıyı Neden Almalıyım?

Printer ve yazıcı gibi aletlerde aranan özelliklerin başında kolay kullanılabilir olmaları gelir. Yazıcı, 5,08 cm boyutunda LCD ekrana ve kolay kullanım sunan bir ön panele sahiptir. Geniş ekran, yapılan ayarların kolay yapılmasına, baskı ve tarama gibi süreçlerin kolay izlenebilmesine yardımcı olur. Toplamda 100 sayfa kâğıt alabilen haznesi sayesinde uzun süre kâğıt takviyesi yapılmadan kullanılabilir. Fotoğraf veya broşürleri yüksek kalitede basabilen yazıcı ile kenar boşluğu olmayan ve solmaya karşı dayanıklı baskılar elde edilebilir. Azami baskı çözünürlüğü 4800 x 1200 olan printer, metinlerin daha net, fotoğrafların ise daha canlı olmasını sağlar. HP Smart Tank 515 baskı hızında da beklentileri karşılayan bir konumda bulunur. Siyah sayfalar için ilk sayfa çıkış süresi 14 saniye, baskı hızı ise dakikada 11 sayfa olarak gerçekleşir. Renkli sayfaların ilk çıkış süreleri ise siyahlara göre biraz daha fazla, 20 saniyedir. Printer dakikada 5 adet renkli sayfa basabilir. Ürün, daha ziyade fotoğraf baskılarında tercih edilen, kenarlık bulundurmayan baskı tekniği ve çift taraflı baskı özelliği de barındırır. Siz de uygun HP Smart Tank 515 fiyatı ile ihtiyacınız olan cihazı satın alabilir, eviniz veya iş yerinizdeki baskı işlerinin çoğunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

HP Smart Tank 515 Kimler için Uygun?

Printer, içerdiği birden fazla fonksiyonu ile pek çok amaç için kullanılabilme potansiyeli taşır. Kaliteli fotoğraf baskısı yapabildiği için amatör fotoğraf tutkunlarına kendi baskılarını hızlı ve kolay alabilme imkânı sunar. HP Smart Tank 515 fotokopi çekebilmesi ve belge basmadaki başarısı sayesinde bir ofisin pek çok ihtiyacını karşılar. Düşük maliyetli baskı yapabilmesi ise ev kullanımı için en önemli tercih sebepleri arasında yer alır. Cihaz, öğrencilerin başta ödev olmak üzere, fotokopi ve tarama gibi ihtiyaçlarının tümüne cevap verebilir. HP Smart Tank 515 özellikleri arasında en üst sıralarda, mobil cihazlar ile kolay bağlantı sağlaması gelir. Bağlantıyı çift bantlı Wi-Fi kullanarak sağlayan yazıcı, mobil cihazlar ile daha güvenilir ve hızlı bağlantı kurabilir. HP Smart Tank 515 yorumları arasında en çok beğeniyi toplayan bu özellik sayesinde telefon, tablet, notebook gibi cihazlar üzerindeki belge ve fotoğraflar kolay arayüz yazılımları sayesinde, başka herhangi bir aktarma işlemine gerek kalmadan hızlıca basılabilir. Windows ve Mac iOS işletim sistemi desteğine sahip yazıcı, Apple Airprint, HP ePrint, HP Smart, Mopria gibi uygulamalar ile baskı sürecinin son derece basit olmasına katkı sunar. Siz de HP Smart Tank 515 kullanarak notebook veya akıllı telefonlar üzerinden kolay baskı alabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

HP Smart Tank 515’in En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HP Smart Tank 515 wireless all-in-one yazıcı, birden fazla görevi tek bir cihaz üzerinden yerine getirebilir. Bir yazıcı ve fotokopi makinesi olması yanında, aynı zamanda net tarama yapabilen bir tarayıcı olma özelliği taşır. Tarama alanı 216 x 297 mm olan cihaz ile evrak, kitap, fotoğraf gibi pek çok şeyi 1200 x 1200 çözünürlük ile taramak mümkün hâle gelir. Tarama işlemi tek tek yapılabildiği gibi, ADF olarak adlandırılan belge besleme özelliği ile birden fazla belge ardışık olarak taranabilir. Özellikle toplu evrak taramalarının pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bu özellik ile 35 sayfaya kadar ardışık tarama yapılması mümkün hâle gelir. Siz de HP Smart Tank 515 çok fonksiyonlu wireless yazıcı ile ofis işlerinizi daha hızlı ve kolayca yerine getirebilir, belge ve fotoğraflarınızda kaliteli baskı elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SMARTTANK 515
Üretim Yeri
Çin
Türkçe Desteği
VAR
Ağırlık (gr)
5.14 KG
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok