Hp 4zb83a Laser Mfp 135w Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dakikada 20 Sayfa Baskı

Bir dakika içinde toplam 20 sayfa baskı alabileceğiniz HP Laser MFP 135W lazer yazıcı sayesinde sık sık yazdırmanız gereken belgeler için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Üstelik 150 sayfa kağıt girişi, yazıcınızı sürekli beslemeden de kullanma ayrıcalığı sunar

Ultra Yoğun Baskı Kalitesi

Az miktarda toner kullanmasına rağmen ekstra siyah baskılar sunan HP Laser MFP 135W, özel bir çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede yoğun kullanımda dahi hem tonerden maksimum verim almanızı sağlar hem de her zaman yüksek kaliteli baskılar sunar.

Bütçe Dostu Baskı Avantajı

Lazer yazıcı olduğu için hem enerji hem de toner verimliliği konusunda büyük bir avantaj sunan HP Laser MFP 135W, sık sık toner değiştirme sorunu olmaksızın uzun süre kesintisiz kullanım avantajı sunar.

Mobil Baskı Seçeneği

Yazıcı ayarlarını yapma ve mevcut durumu takip etme ayrıcalığı sunan HP Uygulaması sayesinde akıllı telefonlar ve tabletlerde yer alan belge ve görsellerin baskısını alabilirsiniz. Mobil scanner özellikli cihazlara ihtiyaç duymadan baskı almanızı sağlayan bu uygulama aynı zamanda pek çok avantajı da bir arada sunar.

Wi-Fi Bağlantı ile Kablosuz Kullanım

Wi-Fi bağlantısı sayesinde kablosuz olarak baskı almanızı ve tarama yapmanızı sağlayan HP Laser MFP 135W lazer yazıcıyı dilerseniz USB kablo ile de kullanabilirsiniz.

Zaman Tasarrufu Sunan İlk Baskı

Sadece 8,3 saniyede ilk baskınızı alabileceğiniz şekilde tasarlanan HP Laser MFP 135W lazer yazıcı sayesinde yoğun günlerde vakit kaybetmez, acil işlerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Hem Hızlı Hem Kaliteli Tarama

Yazdırma fonksiyonunun yanı sıra kusursuz bir tarayıcı olarak da kullanabileceğiniz HP Laser MFP 135W sayesinde fiziksel ortamdan dijital ortamlara aktarmanız gereken belge ve görselleri kısa sürede kalite kaybı olmaksızın tarayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 4ZB83A LASER MFP 135W WİFİ ÇOK FONKSİYONLU LAZER YAZICI
Baskı Rengi
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok