Hp 4zb84a Laser Mfp M137fnw Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 06.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Lazer Kalitesi

Oldukça küçük bir yapıya sahip olmasına rağmen ayda maksimum 1500 sayfa çıktı alan kullanıcılara hitap eden HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, her sayfa baskıda üstün kalite vadeder ve yoğun kullanımda dahi baskı kalitesinden ödün vermez.

LCD Ekran ile Konforlu Kullanım

LCD ekranı sayesinde mürekkep kapasitesinden yazılacak sayfa sayısına, fotokopi ve faks ayarlarından genel cihaz ayarlarına kadar pek çok şeyi görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Oldukça yalın bir arayüze sahip olan kullanıcı paneli ise karışık olmayan bir kullanım süreci sağlar.

Faks ve Fotokopi Fonksiyonları

Yazdırma ve tarama yapabilmesinin yanı sıra faks gönderip fotokopi çekmenize de olanak tanıyan HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, bir ofiste ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonlara sahiptir.

Hepsi Bir Arada Tasarım

Dahili Wi-Fi'a sahip olan HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, faks, fotokopi ve tarayıcı fonksiyonları ile bir yazıcıdan beklenenden çok daha fazlasını sunar. Bu kompakt tasarım sayesinde pek çok işi tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Baskı Avantajı

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlara da bağlanabilen HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, sayesinde telefondaki belge ve fotoğraflarınızın baskını zahmetsizce alabilirsiniz.

Net Siyahlar ve Canlı Grafikler

Her baskıda HP kalitesini vurgulayan başarılı yazıcı, metin veya görsel baskılarının tamamında net ve canlı baskılar sunar. sadece siyah mürekkep ile baskı alabileceğiniz bu yazıcı sayesinde her zaman kaliteli baskılar alırsınız.

Üstün Tarama Performansı

Zahmetsizce fotoğraf ve belge tarayabileceğiniz HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, 600x600p tarayıcı çözünürlüğü ile yüksek kaliteli taramalar yapar. Dilerseniz tarattığınız belgeyi kısa sürede yazdırabilirsiniz.

Kısa Sürede Çok Baskı

Dakikada 20 sayfa siyah baskı alabileceğiniz HP Laser MFP 137FNW çok fonksiyonlu lazer yazıcı, toplam 150 sayfa kağıt girişine sahiptir. Bu sayede yazıcıyı beslemek için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmayacağı gibi baskı için de vakit kaybetmezsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 4ZB84A LASER MFP M137FNW WİFİ ÇOK FONKSİYONLU LAZER YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20 SF/DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok