Hp 5hg87a Neverstop Laser Mfp 1200n Çok Fonksiyonlu Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 06.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü MFP Performansı

Baskı, tarama ve kopyalama gibi işlemlerinizi çok yönlü MFP performansıyla hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiren HP 5HG87A Neverstop Laser MFP 1200N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı, dakikada 30 sayfaya kadar baskı hızına sahiptir.

Kompakt Tasarım

380,5 x 293,4 x 287 mm boyutlara sahip olan HP 5HG87A Neverstop Laser MFP 1200N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı, kompakt tasarımı ve ideal ölçüleriyle hem iş yerlerinde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Pratik Toner Dolumu

Toner dolum işlemini oldukça pratik bir şekilde yapabileceğiniz HP 5HG87A Neverstop Laser MFP 1200N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı, yedek toner setine sahiptir. Mürekkebe temas etmeden sadece 15 saniyede toner dolumu yapabilir, çalışma temposunu bozmadan işlerinize devam edebilirsiniz.

Güçlü Bellek ve Bağlantı

Hi-Speed USB 2.0 ve hızlı ethernet 10/100 base bağlantı standardıyla baskı, tarama ve kopyalama işleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir. 64 MB sabit bellek birçok dosyanızı güvenli bir şekilde saklamayı sağlar.

Geniş Çalışma Özgürlüğü

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi herhangi bir ağa erişmeden doğrudan yazıcı ile eşleştirebilir, dilediğiniz kadar baskı alabilirsiniz. Yüksek kaliteli baskılarınızı Google Drive, Dropbox ve e-mail gibi birçok farklı mecrada paylaşabilirsiniz.

Güçlü Baskı Kapasitesi

İş ve eğitim hayatında bol miktarda baskıya ihtiyacı olan kullanıcılar için ideal bir yardımcı olan bu yazıcı, ilk yeniden dolum işleminden önce 5000 sayfalık baskı kapasitesine sahiptir.

Düşük Dolum Maliyeti Yüksek Performans

HP 5HG87A Neverstop Laser MFP 1200N Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı, doldurulabilir toner tankına sahip dünyanın ilk yazıcısı olma özelliğine sahiptir. Düşük dolum maliyetiyle onlarca sayıda baskı oluşturmayı mümkün kılan bu yazıcı, sık sık baskıya ihtiyacı olan kullanıcılar için idealdir.

Maksimum Tasarruf

Baskı kalitesini bozmadan baskı yapan ve ortalama bir yazıcıya göre toner maliyetinde %80 oranında tasarruf sağlayan bu yazıcıdan yüksek verim alırsınız. Bu sayede iş akışını olumsuz etkilenmez ve maksimum tasarruf sağlarsınız.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 5HG87A NEVERSTOP LASER MFP 1200N ÇOK FONKSİYONLU LAZER YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20 SAYFA /DK
Wi-fi Desteği
YOK
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok