Hp Neverstop Laser 4ry26a Mfp 1200w Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Verimli Dizayn ile Dakikada 21 Sayfa

HP neverstop Lazer’in akıllı tasarımı ve teknolojik özellikleri sayesinde dakikada 21 sayfa yazdırabilirsiniz. Belgeleriniz süper hızlı bir şekilde yazılır ve taranır. İlk sayfa 8,5 saniye arasında hazır olacağı için beklemenize gerek kalmaz.

Laser Yazıcı ile Tasarruflu Baskılar

Laser baskı tekniği kullanan HP yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcılara göre yüzde 60’a kadar tasarruf yapmanızı sağlar.

Taranan Belgelerinizde Düzenleme Yapın

OCR yazılımı sayesinde taranmış belgelerinizi aranabilir hale getirir ve bu belgelerde düzenleme yapmanıza olanak tanır. Bu sayede Word veya Excel taradıktan sonra metinler üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Her Baskıda HP Kalitesi

Keskin metin, derin siyah ve siyah hassas toner ile net görüntüler üretmenize olanak tanıyan yazıcı otomatik açılıp-kapanma teknolojisi ile pratik kullanım sunar.

HP Akıllı Uygulaması ile Akıllı Kontrol

Uygulama sayesinde tarama fotoğraf, belge ve baskılar için mürekkep seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yazıcı sorunlarını uygulama ekranında tespit edebilir ve pratik bir şekilde çözebilirsiniz. Akıllı telefonunuza edindiğiniz ücretsiz uygulama ile her yerden yazıcınızı kontrol edebilir, çıktılar alabilir ve tüm ayarlamaları uzaktan kumanda görevi sayesinde yapabilirsiniz.

HP Neverstop Laser Çok Fonksiyonlu Yazıcı

HP Neverstop Laser mono lazer yazıcı ile aynı zamanda kopyalama ve tarama yapabilirsiniz. Bu çok fonksiyonlu yazıcı portatif bir tasarıma sahiptir ve özellikleri sayesinde evi iş, okul ve daha birçok alanda kolaylıkla kullanılabilir.

Wi-Fi ile Pratik Kullanım

Hem Wi-Fi hem de HP App sayesinde bağlantı kurabileceğiniz yazıcı, e-posta, Whatsapp sosyal medya kanalları ve (örneğin iCloud, Google Drive ve Dropbox gibi) popüler bulut hizmetleri yoluyla doküman paylaşımını ve görüntüler göndermeyi mümkün kılar.

Tek Toner ile Yaklaşık 5000 Sayfa

15 saniye içerisinde dökülme riski olmadan yenilenebilen özel kartuş, laser yazıcı fonksiyonu sayesinde yaklaşık 5000 sayfa yazdırabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP NEVERSTOP LASER 4RY26A MFP 1200W WİFİ ÇOK FONKSİYONLU LAZER YAZICI
Baskı Rengi
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
TONER
Baskı Hızı (sayfa/dk)
TEST
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok