Hp Smart 615 Y0f71a Wi-fi + Faks +tarayici + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

HP Smart Tank 615

HP Smart Tank 615 termal mürekkep püskürtmeli hepsi bir arada bir yazıcıdır. Kablolu ve kablosuz kullanım sunan yazıcı, aynı zamanda fotokopi, faks, tarayıcı özellikleri ile donatılmıştır. Tek cihazda birçok fonksiyon barındıran HP yazıcı ile yerden tasarruf sağlayarak birçok cihaza sahip olabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran Pratikliği

Tüm fonksiyonlarını dokunmatik panelden kontrol edebilir, LCD ekrandan takip ederek yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi özelliklerini pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kenarlıksız ve Çift Taraflı Baskı

Kenarlıksız baskı yapabileceğiniz HP Tank yazıcı ile broşür basabilir, çift taraflı baskı özelliğinden manuel olarak yararlanabilirsiniz.

Renkli ve Siyah-Beyaz Faks Fonksiyonu

Birçok fonksiyona sahip HP yazıcının bir diğer özelliği de faks işlevi görebilmesidir. Renkli ve renksiz faks alabilmenize ve gönderebilmenize olanak tanır.

Wi-Fi ile Kablosuz Çıktı Alın

Hem Hp App hem de Wi-Fi özelliği bulunan yazıcı sayesinde uzaktan çıktı alabilirsiniz. Bunun için tablet veya akıllı telefonlarınızı yazıcıya tanıtmanız yeterlidir.

A4 Formatında Geniş Baskı Özelliği

Maksimum ISO A serisi kağıt boyutu A4 olan HP Smart Tank All in One yazıcı, broşür, düz kağıt, fotoğraf kağıdı, Inkjet uyumlu kağıt, parlak kağıt ve zarf baskısı almanızı sağlayan teknolojiye sahiptir. Bu sayede kendi broşürlerinizi basabilir, dökümanlarınızı çoğaltabilir ve renkli, fotoğraflar yazdırabilirsiniz.

Mükemmel Çözünürlük

Maksimum 4800 x 1200 DPI çözünürlük sağlayan yazıcı ile profesyonel baskılar alabilirsiniz. Ayrıca 600 x 300 DPI çözünürlük ile baskıları çoğaltabilir ve 1200 x 1200 DPI çözünürlük ile kaliteli tarama yapabilirsiniz.

Fotoğraf Baskı Özelliği

Mürekkep püskürtmeli yazıcı baskı özellikleri arasında yer alan fotoğraf baskı fonksiyonu sayesinde hem taradığınız fotoğrafları yazdırmanızı hem de hazır fotoğrafları çoğaltmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP SMART 615 Y0F71A Wİ-Fİ + FAKS +TARAYICI + FOTOKOPİ RENKLİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEPLİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
100
Kartuş/ Toner Adedi
4
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok