Hp Z6z97a Smart Tank 419 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çıktı Almak için Yalnızca Yazıcıyı Açın

Bir cihaza bağlamadan HP çok fonksiyonlu yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. A4 boyutuna kadar herhangi bir belgenin fotokopisini çekebilirsiniz. LCD ekran aracılığıyla baskı rengi ve kalitesi gibi çeşitli ayarları yapabilirsiniz.

Hızlı ve Düzenli Sonuçlar

60 saniyede 8 sayfaya kadar siyah-beyaz baskı alabileceğiniz yazıcı, kaliteli sonuçları oldukça hızlı şekilde sunar. 60 yaprak kapasiteli giriş tepsisi sayesinde seri baskı alırken sürekli olarak kağıt yüklemekle uğraşmazsınız. 25 yapraklık çıkış tepsisi yardımıyla sayfa sıraları karışmadan toplu ve düzenli şekilde çıktılarınızı alabilirsiniz.

Kablodan ve Bilgisayardan Bağımsız Baskı Alın

Akıllı telefon veya tabletinizle Wi-Fi üzerinden direkt yazıcıya bağlanarak baskı alabilirsiniz. Size zaman kazandıran kablosuz baskı özelliğini kullanırken işlem detaylarını bilgisayardan bağımsız şekilde yazıcının LCD ekranından takip edebilirsiniz.

Kaliteli ve Ekonomik Baskı

Kaliteden ödün vermeden ekonomik şekilde fayda alabilmenizi sağlayan yazıcının sayfa başına baskı maliyeti oldukça düşüktür. Yüksek baskı hacimli HP renkli mürekkep şişeleriyle 8.000 ya da bir çift HP siyah mürekkep şişesiyle 15.000 sayfaya kadar baskı alabilirsiniz.

Yönetmesi ve Kullanımı Kolay Mürekkep Sistemi

Yeniden doldurulabilen şeffaf mürekkep tanklarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Baskı alırken ve doldururken mürekkep dökülmesini önleyen tank sistemi güvenli kullanım sağlar.

Bütçe Dostu Baskı Özellikleri

Aynı anda 3 kullanıcıya hizmet verebilen HP Smart Tank ile A4 boyutuna kadar farklı büyüklüklerde fotoğraflar ve çeşitli belgeler basabilirsiniz. Verimli mürekkep kullanımıyla bütçenize katkıda bulunan yazıcının kenarlıksız ve çift taraflı baskı özelliklerini kullanarak kağıt masraflarınızı da azaltabilirsiniz.

Üç Farklı İşlev Tek Üründe

HP çok fonksiyonlu yazıcı farklı cihazların sahip oldukları özellikleri tek üründe sunarak her işlev için ayrı ürün satın alma gerekliliğini ortadan kaldırır. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak kullanabileceğiniz HP Smart Tank kompakt tasarımı sayesinde size daha fazla alan kazandırır.

Zamanın Eskitmekte Zorlandığı Fotoğraflar Basın

Çok fonksiyonlu yazıcı ile profesyonel kalitede fotoğraf basımı yapabilirsiniz. Orjinal HP mürekkepleri sayesinde yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı 22 kat daha uzun süre ilk basıldığı günkü gibi görebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP Z6Z97A SMART TANK 419 WIFI MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEPLİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
SİYAH
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
60 SAYFA
Kartuş/ Toner Adedi
5
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok