MSI MAG B560 Torpedo Intel B560 5066 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 ATX Anakart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Core Boost Teknolojisi

MSI Mag B560 Torpedo anakartta yer alan Core Boost teknolojisi işlemciye kararlı sinyal göndermek için geliştirilmiştir. Düzenli dizilimi ve soketleri sayesinde kendi sisteminizi kurabilir, sistem özelliklerini teknolojik gelişmelere bağlı olarak güncelleyebilirsiniz.

Lightning 20G Teknolojisi

Toplamda 8 adet USB bağlantısı bulunan anakartın 4 soketi USB 3.2 Gen 2 özelliğine sahiptir. kararlı ve hızlı veri aktarımı sağlayan bu bağlantı noktası sayesinde 20 Gbps aktarım hızı elde edebilirsiniz. Bu sayede USB konnektörleri kullanarak flash bellek ve SSD’lerden veri aktarımı yapabilir, birçok aksesuarı bilgisayarınızda sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Soğutma Teknolojileri

Büyük yüzeyi ve alüminyum kapakları sayesinde ısı dağılımı sağlayan anakart, M.2 Shield Frozr ve pompa fanı desteği sayesinde termal soğutma sistemini bir üst seviyeye taşır ve hem anakartı hem de bileşenlerin ısınmasını önler.

Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi

İzole edilmiş ses işlemcisi harici bir ses kart gibi çalışması için izole edilmiştir. Ses kapasitörleri ve ses amplifikatörleri ile birlikte çalışan ses işlemcisi, ses sinyallerini saf halde sunar. Bu sayede rakiplerinizi oyun esnasında sadece duyarak alt edebilirsiniz.

Dahili Type-C Konnektörü

USB konnektörlerin yanı sıra ters çevrilebilir Type-C konnektörü hem önde hem de arkada kullanabilir, bu bağlantı noktasına sahip aksesuar ve donanımları bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI MAG B560 TORPEDO INTEL B560 5066 MHZ
Üretim Yeri
Çin
Yonga Seti
INTEL B560
İşlemci Mimarisi
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Soket Tipi
LGA 1200
Wi-fi Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Display Port
VAR
Hdmı Sayısı
VAR
Pcle X16 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X1 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Adedi
VAR
Usb Type C Versiyonu
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok