MSI MAG FORGE 100r Oyuncu Bilgisayar Kasası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforlu Kullanım için Mükemmel Tasarım

Kullanıcıların erişim sorunu yaşamaması için tüm buton ve portlar MSI Mag Forge 100R oyuncu bilgisayarı kasasının üst panelinde ön tarafta konumlandırılmıştır. Bu sayede RGB aydınlatma profillerini değiştirmek, kulaklık/mikrofon takmak ve USB portları kullanmak için kasanın sadece üst paneline ulaşmanız yeterlidir.

Hava Akımını Optimize Eden Tasarım

Oyuncu bilgisayarınızın her zaman yüksek performans göstermesi için ihtiyaç duyduğu serinliği optimize edilmiş hava akımı sistemi ile sağlayan MSI Mag Forge 100R, radyatörlerden gelen havanın maksimum verim sağlayacak şekilde yönlendirilmesi için titizlik ile tasarlanmıştır.

Dahili Çift Fan Avantajı

MSI Mag Forge 100R oyuncu bilgisayarı kasası içinde ön panele konumlandırılmış 120 mm çapında 2 adet fan yer alır. Kasa içindeki bileşenlerin serin kalmasına katkı sağlayan bu fanlar, sıcak havanın kasa içinden uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Oyun Sistemleri için RGB’li Tasarım

Kasa içindeki sıcak hava dış ortama aktararak soğutmaya katkı sağlamasının yanı sıra aydınlatma aracı olarak da dikkat çeken RGB fanlar, denetleyici kart ve profil değiştirme butonu ile pratik bir kullanım sunar. MSI Mystic Light üzerinden özelleştirebileceğiniz bu aydınlatma için hazır profillerden de faydalanabilirsiniz.

Temperli Cam Panel ile Şık Tasarım

4 mm kalınlığındaki temperlenmiş camdan üretilen yan panelli tasarım hem RGB aydınlatma efektleri net olarak görme hem de bileşenleri koruma avantajı sunar.

Teknik Özellikler

Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Model Adı
MSI MAG FORGE 100R OYUNCU BİLGİSAYAR KASASI
Renk
SİYAH
Güç Kaynağı (psu)
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Güç Kaynağı Kapasitesi (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Dahili Fan Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok