MSI MAG VAMPIRIC 100L Temperli Cam ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Temperli Cam Kenar Tasarımı

Tek yan paneli temperli cam, kalan kısımları ile çelik olan MSI Mag Vampiric 100L oyun bilgisayarı kasası, aydınlatmalı fanları, geniş iç hacmi ve üstün havalandırma sağlayan tasarımı ile fark yaratır.

Fan Aydınlatması için Özel Buton

RGB LED aydınlatma teknolojisine sahip fanları ile oyun atmosferini destekleyen MSI Mag Vampiric 100L oyun bilgisayarı kasası, Insta-Light Loop butonu ile aydınlatma profilleri arasında gezinme olanak tanır. Ayrıca bu buton sayesinde fan ışıklarını dilediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz.

Engellenemeyen Hava Sirkülasyonu

Eşsiz görsel tasarımının yanı sıra kusursuz hava sirkülasyonu sağlayan ızgara paneli, oyun için tasarlanan bileşenlerin ihtiyaç duyduğu soğutma performansına katkı sağlar. Bileşenlerin dizilimi ile de hava akımının engellenmesini önler.

Performansı Destekleyen Manyetik Toz Filtresi

MSI Mag Vampiric 100L oyun bilgisayarı kasasının üst panelinde yer alan manyetik toz filtresi, bileşenler üzerinde toz birikmesini önler. Çıkarılabilir olan bu filtreyi düzenli olarak temizleyerek bileşenlerinizi tozdan koruyabilirsiniz.

Bileşenler için Ekstra Geniş Alan

CPU, ekran kartı, anakart ve soğutma sistemi gibi bileşenler için geniş alan sunan MSI Mag Vampiric 100L oyun bilgisayarı kasası, reset butonunun da aralarında yer aldığı pek çok bağlantı portuna sahiptir.

Teknik Özellikler

●Malzeme: Çelik/Temperli Cam●Uyumlu Anakart: ATX/Mini ITX●HDD 2.5 inç: 2 Adet●HDD 3.5 inç: 2 Adet●USB 2.0: 2 Adet●Ölçüler: 205x457x390 mm●Toz Filtresi: Var●RGB Aydınlatma: Var●Reset Butonu: Var

Teknik Özellikler

Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Ürün Model Adı
MSI MAG VAMPIRIC 100L TEMPERLİ CAM ATX GAMİNG BİLGİSAYAR KASASI
Renk
SİYAH
Güç Kaynağı (psu)
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Güç Kaynağı Kapasitesi (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Dahili Fan Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
2 ADET
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok